N, 8.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Video! Kuula ja vaata, mida arvab Uku Suviste jõuluteemal laulmisest!

Elu24
Facebook Twitter
Comments

Käesoleva aasta novembris annab Apollo koostöös MTÜ Baltic Melody’ga välja vahva jõululugude albumi «Läbi lume sahiseva», kus vanad ja tuntud jõululood saavad endale uue ja värske kuue. 

Vahvatele jõululugudele annavad oma hääle Eesti armastatuimad artistid, teiste seas Birgit, Getter Jaani, Mihkel Raud, Tanja, Liis Lemsalu, Kristel Aaslaid, Mikk Saar, Uku Suviste, Jaan Pehk jmt. Kaasa teevad ETV lasteekraani muusikastuudio lapsed.

Jõuluplaadil saavad kõlama kõik vahvaimad jõululood, teiste seas «Rockime ümber jõulupuu», «Talve võlumaa», «Aisakell», «Läbi lume sahiseva» jmt.

Plaadil ülesastuva Uku Suviste sõnul on tal hea meel, et saab laulda just «Talve võlumaa»-st, mida ta igal aastal pingsalt ootamas on. Laulja lubab, et tuntud jõululoost valmib uus ja täiesti omamoodi versioon, mis kõiki kuulajaid mõnusasse jõulumeeleollu viib.

Iga plaadi ostuga toetatakse Eesti Lasterikaste Perede Liitu jõulukinkide soetamisel. Heliplaat ise jõuab aga müügile juba novembri algusest ning on soetatav vaid Apollo poodidest üle Eesti või e-poest.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles