TFW teise päeva moekollektsioonid: Anu Hint, Katre Arula, Iris Janvier, Piret Ilves, Diana Arno

Tallinn Fashion Week 2016 teine päev tõi lavalaudadele moeloojate Anu Hint, Katre Arula, Iris Janvier, Piret Ilves, Diana Arno loomingu. 

FOTO: Erlend Štaub

DIANA ARNO loomingus domineerivad siid, vill, kašmiir, puuvill jne, ei puudu ka üdini naiselikud pitsdetailid ning teised vähemlevinud ja huvitavad kangad.

FOTO: Erlend Štaub

DIANA ARNO brändi valikus kleidid - sobiva toote leiab nii tööle, vaba aja veetmiseks kui ka pidulikumaks hetkeks. Kvaliteetsed vill- ja kašmiirmantlid on saadaval nii kevad-sügiseseks kui ka talviseks perioodiks.

FOTO: Erlend Štaub

Piret Ilves on laialdaselt tuntud oma minimalistliku loomingu poolest. Šikid, põhiliselt igapäevaseks kasutamiseks valmisriided, toodetakse vaid naturaalsetest kangastest professionaalsete rätsepate käe all moemaja siseselt.

FOTO: Erlend Štaub

Piret Ilves oli Kuldnõela võitja 2015. aastal.

FOTO: Erlend Štaub

Iris Janvier käekirjaks hooajast hooaega on unikaalsed ning hästiistuvad lineaarsed siluetid. Ka uue sügistalvise 16/17 hooaja lõigetes on jätkuvalt rõhk huvitavatel detailidel ning erilistel vormidel.

FOTO: Erlend Štaub

Iris Janvier'i inspireerivad naised - need kes nende loomingus käivad ja seda armastavad. Moemaja rõivad kannavad nii värske president Kersti Kaljulaid kui Elu24 glamuurne peatoimetaja Anu Saagim. 

FOTO: Erlend Štaub

2016.aasta Katre Arula kleidikollektsioon «Festival day» on inspiratsiooni saanud suvistest muusikafestivalidest, peegeldades Eestimaal veedetud erilisi hetki. Kleidid on romantilised ning naiselikud, muutes kandja enesekindlaks ja mitte kunagi nähtamatuks. 

FOTO: Erlend Štaub

Kollektsiooni «Festival day» läbivaks jooneks on täpsust nõudvad autori eksperimentaaltehnikates valminud motiivid, mis pärinevad rahvakunstist.

FOTO: Erlend Štaub

Anu Hint esitles TFW raames oma esimest 100% prêt–à–porter kollektsiooni. Praktilised rõivad on mõeldud kasutamiseks aastaringselt jahedas põhjamaises kliimas.

FOTO: Erlend Štaub

Kunagi Tallinna Moemajas ja firmas Enelin kollektsioone luues lähtus Anu Hint eelkõige loomevabadusest. Tänapäeval on peamiseks märksõnaks kujunenud ökonoomsus.

Vaata mahukat moegaleriid!

Tagasi üles