L, 23.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Galerii! Vaata, mis toimus Eesti linnades seintepuhastusaktsiooni käigus

Meisi Volt
Facebook
Comments

17.-23. oktoobrini toimub Eestis taas tänavakultuurifestival Baltic Session, mis on tänaseks saanud Euroopa üheks tuntuimaks festivalideks, toetades nii urban-kultuuri kui ka meelelahutusmaastikku Eestis ja laiemal tasandil.

JJ-Street Baltic Session kujutab endast nädala vältel meelelahutussündmusi ja võistluste seeriaid – seintepuhastusaktsioonid, ilupäev Witness the Beauty, Urban Kirbuturg, Vogue Ball, tänavakunstisündmus Street Art Jam, erinevad peod ning tantsukoolitused maailma staaridega. 

Foto: Baltic Session

Nädala esimene päev mööduski seintepuhastusaktsioonide tähe all ja mõnes linnas toimus see ka teisipäeval. Esmaspäeval olid noored seinte nühkimisega ametis Tallinnas, Valgas, Tartus ja Haapsalus, kus voolasid puhastusvahendinired, harjad küürisid kividelt värvi ja sodimised kadusid olematusesse, et mõneski kohas teha ruumi tõelisele kunstile. 

Foto: Baltic Session

Festival kulmineerub finaalpäevaga Eesti ühes võimsamas kontserdimajas Nordea, kus astuvad üles nii Eesti kui ka välismaa staarid.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles