Galerii: Kaubamajas toimus eksklusiivne moepidu ja -show

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eile, 13. oktoobril toimus Tallinna Kaubamajas parimatele klientidele ning koostööpartneritele korraldatud vastuvõtt. Esitleti värsket sügistalvist rõivamoodi ning tutvustati naiste uuenenud Kingamaailma ja Meestemaailma.

Kohal oli mitu tuhat moehuvilist klienti, kes nautisid õhtut täiel rinnal. Kõikides müügimaailmades olid avatud erinevad pop-up-kohvikud ning toimusid etteasted. Muusikalise elamuse eest hoolitsesid DJ Inga Vatsk-Laasner ning DJ Liisi Eesmaa. Elava muusikaga kostitas võrratu Windy Beach. Terve õhtu vältel hoidis meeleolu üleval sarmikas Karl-Erik Taukar.

Kaubamaja eksklusiivne moepidu. Liisi Eesmaa ja Karl-Erik Taukar
Kaubamaja eksklusiivne moepidu. Liisi Eesmaa ja Karl-Erik Taukar Foto: Ardo Kaljuvee ja Meeli Küttim

Õhtu lõpuks läks loosi eksklusiivne gurmeereis Toscanasse koos ekskursiooniga Chianti piirkonna veinitootjate juurde ning neljatunnine kokakursus, kus valmistatakse kohalikku toitu.

Kaubamaja eksklusiivne moepidu. Tuuli Rand
Kaubamaja eksklusiivne moepidu. Tuuli Rand Foto: Ardo Kaljuvee ja Meeli Küttim

Moehuvilise publiku seas võis näha mitmeid tuntud inimesi, nagu Grete Paia, Anna ja Allar Levandi, Martin Reim, Rita Rätsepp, Eve Kallaste, Beatrice, Keili Sükijainen, Signe Kivi jt.

Tagasi üles