T, 5.12.2023

Suurim hirm ja armukadedus: 5 asja, mida Sa ei teadnud kompu eratreeneri Rauno kohta

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kompu eratreener Rauno Rikberg
Kompu eratreener Rauno Rikberg Foto: TV3

Treeningul tuleb ju tihti ette ilusaid kliente, keda treenima peab. Või kes hoopis külge löövad! Kuidas tuleb ta tüdruksõber toime armukadedusega? «Tõeliste Eesti meeste» kompu eratreener Rauno Rikberg avaldab 5 asja, mida Sa veel tema kohta ei teadnud. 

1. Pealtnäha tundub, et eratreener Rauno valdab kõiki spordialasid kindlasti suurepäraselt. Aga tuleb välja, et see polegi nii lihtne! Rauno on nimelt väga koba ühes spordialas, milleks on suusatamine. Kes oleks seda osanud arvata? 

2. Paljud inimesed ei tea, millega nad 10 aasta pärast tegelevad ja milline on nende tulevik, aga Rauno on kindel: 10 aasta pärast tahaks ta väga näha end maailma parima treenerina! 

«Tõelised Eesti mehed», tõeliselt kompu treener Rauno Rikberg
«Tõelised Eesti mehed», tõeliselt kompu treener Rauno Rikberg Foto: TV3

3. Kui Rauno poleks treener, kes ta siis oleks? Seda vastust ei oskaks vist keegi aimata, aga Rauno oleks tuletõrjuja! 

4. Kas Rauno kardab ka midagi? Jah, kardab küll! Rauno kõige suuremaks hirmuks on vanaks jääda. 

5. Rauno on erakordselt kompu treener, kelle südame on võitnud juba tema tüdruksõber. Kuidas tuleb Rauno toime kenade klientidega, kes külge lööma hakkavad? Või kuidas tuleb Rauno tüdruksõber toime armukadedusega? Rauno meelest on eestlane õnneks küllaltki vaoshoitud ja tuleb trenni ikka trenni tegema, mitte külge lööma. Eks vahel ikka tuleb armukadedust ette, aga parajas koguses on see täiesti mõistetav. 

«Tõelised Eesti mehed», tõeliselt kompu treener Rauno Rikberg
«Tõelised Eesti mehed», tõeliselt kompu treener Rauno Rikberg Foto: TV3

Rauno on «Tõelised Eesti mehed» saatejuhina eetris kolmapäeviti kell 20.00 TV3s! 

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles