L, 10.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Toimusid Tallinna lahtised Meistrivõistlused fitnessis

Elu24.ee meelelahutustoimkond
Toimusid Tallinna lahtised Meistrivõistlused fitnessis
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
1. oktoobril toimusid esimesed Tallinna Meistrivõistlused Fitnessis
1. oktoobril toimusid esimesed Tallinna Meistrivõistlused Fitnessis Foto: fitness.ee

1. oktoobril toimusid esimesed Tallinna Meistrivõistlused Fitnessis.

Tallinna Fitnessipäeva raames viidi läbi Tallinna lahtised Meistrivõistlused fitnessis, mis meelitas kohale palju algajaid sportlaseid. Mitmete jaoks oli võistlus esimeseks lavakogemuseks enne 29. oktoobril toimuvaid Eesti Meistrivõistluseid.

Foto: fitness.ee

Võistlust alustas laste fitness, kus noorema vanuserühma võitjaks tuli Annaliisa Kesküla Maarjakese spordiklubist. Vanemas vanuserühmas sai Tallinna meistriks Jelena Fesenko Kristina Koroljak spordiklubist.

Foto: fitness.ee

Kõige suurema osavõtjate arvuga kategooria oli fitmodell. Naiste fitmodell koosneb kahest voorust. Esimeses voorus kantakse üheosalist liibuvat monokiinit ning teises maani õhtukleiti. Kohtunikud hindasid mõlema vooru parimaks My Fitnessi esindaja, Julia Korotõtši. 

Foto: fitness.ee

Esmakordselt eestis viidi läbi ka meeste fitmodelli võistlus. Meeste fitmodell koosneb kolmest samuti kahest voorust, esimeses kantakse poolpikki šortse ja varrukateta särki, teises voorus aga pintsakut ja pikki pükse. Esimeseks Tallinna meistriks tuli Katrin Väli Fitness Teamist Venno Kivi.

Foto: fitness.ee

Naiste bodyfitnessis võidutses Spa&Sport spordiklubi esindaja Gea Taalvelt. Juunioride rannafitnessis tuli Tallinna meistriks Mikk Markus Imala (My Fitness), meeste rannafitnessis aga Ats Lahi (Arctic Sport Club)

Bikiinifitnessi võistlus toimus juunioride ja täiskasvanute arvestuses. Juuniorides võitis ühehäälse kohtunike arvamusega Julia Tšižova (HC GYM). Täiskasvanute arvestuses võidutses Kerli Djomina (My Fitness)

Märksõnad
Tagasi üles