Ole esimene, kes näeb «Suure komöödiaõhtu» uusi naljategelasi!

«Suure komöödiaõhtu» muusikavideo

FOTO: Kaader videost

Keda hakkab sel sügisel «Suures komöödiaõhtus» kehastama Suzi Vesikuna laineid löönud Tõnis Niinemets või Herbert Vinguna vaatajate südamed võitnud Argo Aadli? Osta pilet salvestusele ja ole esimeste seas, kes näeb uusi naljategelasi! 

Aasta meelelahutussaate tiitliga pärjatud «Suur komöödiaõhtu» naaseb Kanal 2 ekraanile juba 6. oktoobril. Ettevalmistused veelgi säravamaks ja naljakamaks hooajaks käivad aga täie hooga, sest «Suure komöödiaõhtu» esimesed salvestused toimuvad  juba sel nädalavahetusel. Hitt-saate valmimist saavad oma silmaga vaatama nüüd tulla ka kõik huvilised, sest stuudiosalvestused on avalikud ja piletid kahele esimesele salvestusele juba ka müügil!

«Suure komöödiaõhtu» finaal

FOTO: Erlend Štaub

«Suure komöödiaõhtu» uue hooaja avasalvestused toimuvad sel laupäeval ja pühapäeval. Kohal on kõik kevadest tuttavad koomikud: Tõnis Niinemets, Argo Aadli, Juss Haasma, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Mirtel Pohla, Kaisa Selde ja Tiit Sukk. Millised ülesanded neid ees ootavad ja kelleks kehastuvad nad uuel naljategelaste konkursil? Osta pilet ja saa teada!

«Suure komöödiaõhtu» avasaadete piletid on müügil osta.ee-s.

Vaata ka «Suure komöödiaõhtu» sügishooaja muusikavideot:

Tagasi üles