K, 4.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Uus omanik ja tiim! Sten-Erik Jantsoni uuenenud Privé avab uksed oktoobris

Elu24
Facebook
Comments
Volbrimöll Privés! Reedel tulistatakse rahva sekks 1000€ sularahas ja laupäeval valitakse staar-žürii poolt Rodeo võistluse võitja
Volbrimöll Privés! Reedel tulistatakse rahva sekks 1000€ sularahas ja laupäeval valitakse staar-žürii poolt Rodeo võistluse võitja Foto: Klubi Privé

1. oktoobril, 2016.aastal avab Vabaduse väljaku ääres oma uksed täiesti uue sisu, vormi ja meeskonna saanud PRIVÉ.

Avaürituse peaesineja on kunagise skandaalse ansambli t.A.T.u. lauljatar Julia Volkova, kes toob lavale oma uue energilise live-etteaste. Tantsuplatsil toimuva eest vastutavad avaõhtul R&B ja urban muusika suurkujud DJ Trigga koos DJ Novaga. Londonist saabub dj-pulti Ministry Of Sound taustaga ning Eestis palavalt armastatud DJ Skinz.

Ööklubi Privé
Ööklubi Privé Foto: Privé

«PRIVÉ saab olema ilusate inimeste ja muusikaarmastajate kohtumispaigaks, kus kandvaks märksõnaks on kvaliteet. Kindlasti jätkame rahvale armsaks saanud laupäevadega, kus sõna KRIIM saab omale täiesti uue sädeluse. Reedese programmi osas toimuvad samuti märkimisväärsed muudatused ning nendel päevadel hakkavad erinevad tuntud ürituste korraldajad läbi viima oma menukaid peo-formaate,» kommenteeris uue PRIVÉ programmi ja turunduse spetsialist Jennifer Einbach.

«Oma pilgud suuname ka nädala sisese programmi tootmisesse. PRIVÉ on ainulaadne klubi, mis sobib tänu oma lava ja ruumilahendusele ideaalselt ka pisema teatri või kontserdi toimumiskohaks. Tänu värskele remondile saame klubi ruume pakkuda ka firmaüritusteks või muudeks toredateks sündmusteks,» lisas Einbach.

PRIVÉ üheks uueks omanikuks ja eestvedajaks on meelelahutusärimees Sten-Erik Jantson, kelle meelelahutus portfelli kuuluvad omanäolised restoranid Manna La Roosa, Tai Boh ja VS Cafe ning retrofestival We Love the 90s ja vene popmuusika festival Tanzevalnaja Volna. «Kindlasti saame head sünergiat tekitada Manna La Roosa, We Love the 90s ning miks mitte ka Tanzevalnaja Volna festivali ja PRIVÉ vahel. Oleme kokku pannud uutest andekatest inimestest koosneva ja motiveeritud meeskonna ning usume, et saame pakkuda väga heal tasemel programmi koos kvaliteetsete joogi ja söögi elamustega,» täiendab Jantson.

KANAL 2 SÜNNIPÄEV 26.09.2015.Sten Erik Jantson koos kaasaga
KANAL 2 SÜNNIPÄEV 26.09.2015.Sten Erik Jantson koos kaasaga Foto: Viktor Burkivski

Pika ja väärika ajalooga Club Privé on maineka Inglismaa ajakirja, DJ Mag küsitluses jõudnud maailma 100 parima klubi edetabelis 23. kohale ning pälvinud mitmeid disainiauhindu. Oma 14 tegevusaasta jooksul on mängitud kokku 20000 tundi kvaliteetset klubimuusikat, külastajate rõõmuks on kohale toodud enam kui 4000 erinevat artisti nii Eestist kui ka välismaalt, nende hulgas Josh Wink, Netsky, Joey Negro, DJ Premier, LTJ Bukem, London Elektricity, Sugar Hill Gang, Kenny Dope, Todd Terry, Derrick May, Juan Atkins, Fabio, Grooverider. Club Privé laupäevad väärivad mõistet “legendaarne” ning on olnud aastaid R&B, Hip Hop ja Urban muusika austajate #1 valik.

PRIVÉ esitleb oma uut logo kolmapäeval, 21. septembril kui avatakse klubi Facebooki leht.

Volbrimöll Privés!
Volbrimöll Privés! Foto: Klubi Privé

Laudu ja VIP teenuseid saab broneerima hakata alates 22 septembrist.

Lisainfo ja reserveerimine +372 56 705 999 | Email: vip@prive.ee

Uus PRIVÉ avab oma uksed südaööl, vanusepiirang on 19.

Pilet maksab eelregistreerimisega «Family» keskkonnas või Facebooki üritusel osalejatele 5 eurot, uksel 15 eurot.

Need, kes alustavad oma õhtut enne südaööd vesipiibu ja kokteilbaaris MONO, pääsevad klubisse tasuta.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles