E, 25.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

King of Kings pressikonverentsil jagus nii sportlikku härrasmehelikkust kui ka vastasseise

Elu24
Facebook
Comments
Rahvusvahelise võitluskunstisarja King of Kings Tallinna Grand Prix` etapi kaalumise tseremoonia Saku Suurhallis 16.09, 2016
Rahvusvahelise võitluskunstisarja King of Kings Tallinna Grand Prix` etapi kaalumise tseremoonia Saku Suurhallis 16.09, 2016 Foto: Liis Treimann

Reede keskpäeval toimus Saku Suurhalli Rock Lounge`s võitluskunstisarja King of Kings Tallinna Grand Prix` etapi võitlejate kaalumine ja pressikonverents.

Koos olid kõik turniiriga seotud inimesed, sealhulgas ka King of Kings president Donatas Šimanaitis, KOK Eesti esindaja Igor Golubev, selgitusi jagav õhtujuht Rytis Kuzmenka, pressirahvas, treenerid ning mõistagi kõik 22 võitlejat, kes esitluse järel astusid kaalule.

Eestit esindavad võitlejad on nende endi sõnul heas vormis. Markko Moisar läheb kindla plaaniga võita, sest võitja saab minna tiitlimatšile ja tema tahab olla see, kes sinna läheb. Tema vend Mirkko Moisar  ütleb, et on nii füüsiliselt kui vaimselt hästi valmistunud. 

Oodatuima heitluse ehk tiitlimatši üks osaline Roman Zõbin on homseks valmis ning täpses kaalus, tänase õhtu aga veedab koos perega. Ka Andra Aho, Ahti Pikkur, Marat Mirzabalajev, Nikita Štšerbakov ja Iljas Rustamov kinnitasid oma valmisolekut ning lubasid võistluspäeva eel korralikult välja puhata.

Homsel King of Kings turniiril on kohal ka palju Eesti staare ning mõistagi ka arvukalt ajakirjanikke. Telekanalis TV6 matše kommenteerivad räpparid Kaarel Kose ja Priit Kolsar ehk Cool D lubavad edasi anda kõik emotsioonid, ringis toimuva üksikasjad ja kohtunike otsused. 

King on Kings Tallinna Grand Prix` etapp algab laupäeval kell 20.00.

Elu24 on kohal! Aga Sina? 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles