Kuula: alternatiivroki bänd Sibyl Vane üllatab kauaoodatud uue looga

Sibyl Vane'i live Uue Maailma tänavafestivalil

FOTO: Meisi Volt

Täna hommikul avaldas Eesti alternatiivroki bänd Sibyl Vane sotsiaalmeediakanalites värske pala pealkirjaga «Clusterfuck».

Täna, 15. septembri hommikul avaldas Sibyl Vane värske singli pealkirjaga «Clusterfuck». See on esimene lugu, mille bänd on avaldanud peale möödunud aasta kevadel avaldatud singlit «Slow Dance». Värske lugu on osa materjalist, mille bänd salvestas käesoleval aastal oma peagi ilmuva omanimelise albumi tarbeks.

Bändi laulja ja kitarristi Helena Randlahe sõnul märgib uus album uue ajajärgu algust.

Sibyl Vane Von Krahlis

FOTO: Marianne Ubaleht

«Selle albumi materjali valmimiseks on läbi käidud väga pikk ja käänuline tee. Enne debüütalbumi ilmumist ja avalikkuse suuremat tähelepanu, olime aastaid omaette prooviruumis tööd teinud. Kõik see, mis 2012. aastal «Love, Holy Water and TV» avaldamisele järgnes, kodumaal ja kaugemal, oli selle perioodi töö realiseerimine. Andsime endast kõik, selle väga intensiivse perioodi jooksul. Viimased paar aastat oleme teadlikult võtnud aega, et ennast uuesti laadida ja paika panna uued sihid. Oleme eesootava suhtes väga põnevil ja täname kõiki, kes meid sellel teekonnal on toetanud,» ütles Randlaht.

Eesti alternatiivroki bänd Sibyl Vane

FOTO: Promopilt

Sibyl Vane on enne ametlikke plaadiesitlusi välja kuulutanud ühe kontserti, mis toimub laupäeval, 17. septembril Pärnus kultuuriklubis Tempel. Kontserdil teeb kaasa DND.