Megagalerii: vaata Street Mirror Expo põnevaid võistlustöid, kus üks kohtunikest oli Anu Saagim, kes võistlejaid lahkelt šampanjadušiga kostitas

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Street Mirror Expol panid tätoveerijad oma oskused proovile ning näitasid rahvale oma nahast lõuendile nõelaga maalitud kunstiteosed! Vaata megagaleriist lähemalt!

Street Mirror Expo 2016 võitjad
Street Mirror Expo 2016 võitjad Foto: Erlend Štaub

Street Mirror Expo on tattoo ja elustiili mess, kus tätoveerimishuvilistel oli võimalik tutvuda tätoveerimise, kui elustiili ja kunstivormiga. 

Street Mirror Expo 2016 võistlustööd
Street Mirror Expo 2016 võistlustööd Foto: Erlend Štaub

Messil olid ka seekord esindatud parimad stuudiod ja tegijad ning külastajatel oli võimalik tutvuda laiemalt kõigega, mis teemaga haakub. 

Street Mirror Expo 2016 võistlustööd. Üks kohtunikest oli ka Anu Saagim, kes võistlejaid lahkelt šampanjadušiga kostitas. 
Street Mirror Expo 2016 võistlustööd. Üks kohtunikest oli ka Anu Saagim, kes võistlejaid lahkelt šampanjadušiga kostitas. Foto: Erlend Štaub
Street Mirror Expo 2016 võitjad
Street Mirror Expo 2016 võitjad Foto: Erlend Štaub

Esimene Street Mirror Expo toimus klubis Rock Cafe 13. novembril 2010 ning 2016. aasta Street Mirror Expot võõrustas Tallinn Kultuurikatel 10. septembril.

Foto: Erlend Štaub

Street Mirror Expo 2016 žürii:

Terje Talts (kunstnik ja fotograaf)

Jane Remm (kunstnik ja kunstiõpetaja, Sally Stuudio)

Peeter Krosmann (maalija,illustratsiooni ja koomiksi õpetaja Tartu kunstikoolis)

Anu Saagim (Elu24 peatoimetaja)

Kaido Haavandi (Hard Rock Laager peakorraldaja)

Tiit Laur ( Dj Taat)

Foto: Erlend Štaub

Kuna töid oli kogunenud oodatust rohkem,siis läks ürituse ajakava pisut nihkesse, kuid rahvast ja osalejaid see ei morjendanud. 

Foto: Erlend Štaub

 Osales 210 tööd üle  viiekümmnelt artistilt. 

Street Mirror Expo kategooriad 
Street Mirror Expo kategooriad Foto: Street Mirror Expo

Vaata megasuurt pildigaleriid!

Tagasi üles