Kuula: Tungevaag & Raaban avaldas Soome popstaari Isac Elliotiga ühise tantsuloo

DJ-duo Tungevaag & Raaban

FOTO: promo

DJ-duo Tungevaag & Raaban ühendasid jõud Soome popstaar Isac Elliotiga, et tuua fännidele tulikuum singel ”Beast”, mida raadiojaamade SkyPlus ja Sky Radio kuulajatel oli esmaesitlusena võimalik nautida juba neljapäevases hommikuprogrammis.

Tungevaag & Raaban on tuntud kui üks Skandinaavia paljulubavamaid tantsumuusika produtsente.

Norra/Rootsi duo vallutas Põhjamaade edetabelid oma debüütsingliga “Samsara”, mida on Spotifys ja YouTube`is kuulatud juba üle 120 miljoni korra.

“Samsarale” järgnenud singlid “Russian Roulette”, “Wolf” ja “Magical” jõudisd kõik Põhjamaade edetabelitesse ja raadiojaamade playlistidesse. Tungevaag & Raabani muusikat on ainuüksi Spotifys kuulatud üle 300 miljoni korra ja olles kampa võtnud Soome pop-staar Isac Ellioti, on oodata veelgi suuremat hitti.

Isac Elliot. / Promo

FOTO: promo

Isac Elliot on Soome suurim pop-staar, kes on viimase paari aastaga kasvatanud endale tugeva ülemaailmse fännibaasi. Tema viimased singlid on näidanud teismelist artisti täiskasvanumana ja koostöö Tungevaag&Raabaniga kinnitab seda veelgi.

DJ-duo on Isaciga uut singlit “Beast” juba enne ilmumist mõnel korral ka publikule tutvustanud.

Isac ilmus Weekend Festivalil T&R-ni seti ajal üllatuskülalisena lavale nii Soomes kui ka Eestis ja tekitas sotsiaalmeedias tormi. “Beast” on vaieldamatult Põhjamaade fännide seas selle sügise oodatuim lugu.

Kuula uut lugu SIIT.