R, 31.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kanal 2 sügishooaeg pakub ohtralt huumorit ja parimat kodumaist meelelahutust

Elu24
Kanal 2 sügishooaeg pakub ohtralt huumorit ja parimat kodumaist meelelahutust
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Meie aasta Austraalias
Meie aasta Austraalias Foto: Promopilt

Austraaliast Ameerikani, Esnast rääkimata – just sellise ringi teeb maailmale peale Kanal 2 sügisprogramm. Ekraanile naasevad algaval septembril kõik eestlaste telelemmikud, aga ka mitu värsket üllatajat.

Sügis Kanal 2 seltsis saab olema tõeliselt elurõõmus, sest ekraanile naaseb mitme saatega vaatajate südamed võitnud Tuuli Roosma perekond. Neljapäeval, 15. septembril alustav «Meie aasta Austraalias» viib sel korral põnevale seiklusele läbi rohelise mandri. Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaare kaksikutest pojad Andres ja Kristjan on võrreldes Siberi- ja Hiina-aastaga suuremaks kasvanud ja üllatavad vanemaid sel teekonnal täiesti uuest küljest. Üllatusi pakub perele ka Austraalia oma mitmekesisuses, sest rohkem kui 10 000 kilomeetrit pikk teekond toob vaatajate ette nii ohtlikud ja haruldased loomaliigid, aborigeenid, tuhanded kilomeetrid asustamata maad, külalislahked inimesed kui ka ootamatud olukorrad.

Meie aasta Austraalias
Meie aasta Austraalias Foto: Promopilt

Rõõmusõnum on Kanal 2-l ka kõikidele «Suure komöödiaõhtu» fännidele. Kevadel televaatajate poolt parimaks meelelahutussaateks valitud «Suur komöödiaõhtu» stardib uue hooga juba oktoobri alguses. Ja seda teada-tuntud koomikute trupiga, sest kaasa teeb «Suure komöödiaõhtu» trupp kogu oma hiilguses, sh aasta komöödiatäheks kuulutatud Argo Aadli, aasta meelelahutajaks valitud Tõnis Niinemets, Merle Palmiste, Juss Haasma, Mart Müürisepp, Mirtel Pohla, Kaisa Selde ja saatejuhina Tiit Sukk. Sketšide ja paroodiate kõrval läheb taas käima ka naljategelaste konkurss. Uued Herbert Vingud ja Suzi Vesikud ootavad pääsu ekraanile, sest pööraste ümberkehastumistega üllatavad algaval hooajal kõik näitlejad.

Suur Komöödiaõhtu
Suur Komöödiaõhtu Foto: Aivo Kallas

Hea huumor ongi Kanal 2 sügishooaja üheks oluliseks märksõnaks, sest septembri lõpus jõuab ekraanile suurejooneline meelelahutussaade, mis on jätkuks menukale sketšisarjale «Heeringas Veenuse õlal». Pühapäevane tujutõstja toob lõbusa stuudio-show kõrval ekraanile ka täiesti uued ja seninägemata sketšid koos Eesti tippnäitlejatega. 

Heeringas Veenuse õlal: vargale tuleb anda kõik!
Heeringas Veenuse õlal: vargale tuleb anda kõik! Foto: «Reporter» / Kanal 2

Uuenduskuuri on läbinud ka Eesti populaarseim põnevussari «Viimane võmm» ja peagi jõuab Kanal 2 ekraanile selle jätkusari «Siberi võmm». Kusagile pole kadunud ei Mikk Kotkas (Üllar Saaremäe) ega Anders Prikk (Robert Annus), kuid vürtsi lisab uude sarja Siberist esivanemate kodumaale saabuv Eesti juurtega võmm. Läänelik kultuur pole ainus väljakutse, mis kaugelt tulnud võmmi ees ootab, sest kohanema peab mees ka kange iseloomuga töökaaslastega.

Ehedaid elamusi pakub sel sügisel ka Roald Johannsoni juhitud reportaažide sari «Roaldi nädal», mille avalugu jõuab Kanal 2 ekraanile reedel, 23. septembril.  Värve kokku hoidmata uurib Roald Johannson Eesti elu põnevaid kurioosumeid, aga ka tavaliste inimeste muresid ja rõõme. Kui kevadhooajal vahendas Roald Johannson maipühade tähistamist Ida-Virumaal ja Eestis elavate mustanahaliste argipäeva, siis sügisel uurib saatejuht näiteks Eesti külapoodide hingeelu ja internetikuulsuste salamaailma.

Eesti elule vahelduseks viib Kanal 2 sel sügisel vaataja ka Ameerika glamuursesse show-maailma. Juba alates 11. septembrist jõuab pühapäeviti Eesti televaatajate ette suve suurim meelelahutussaade «Ameerika talent» koos Vello Vaheri uskumatute etteastetega. Uutes välismaistest kvaliteetsarjadest saab juba septembris iganädalaselt kaasa elada ka USA põnevussarjale «Chicago tuletõrje» ja Türgi ajaloolisele draamale «Sajandi valitsejanna».

Kanal 2 sügishooaeg stardib esmaspäeval, kui uudistemagasin «Reporter» on ekraanil taas kell 19 ja ekraanile jõuab ka «Kodutunde» värske hooaeg. Uuel nädalal kohtuvad vaatajad kohe taas ka «Radari» meeskonna ja «Pilvede all» kangelannadega, samuti alustavad peagi uute osadega komöödiasarjad «Köök» ja «Naabriplika», populaarne mälumäng «Kuldvillak», uuenenud politseisaade «Krimi» ning Kristjan Jõekalda ja Teet Margna juhitud «Nädalalõpp Kanal 2ga». Septembri keskel naaseb kolmapäevadesse ka Tuuli Roosma juhitud «Saladused», mis sel hooajal üllatab uudse lähenemisega, sest iga osa kujutab endast eraldi minifilmi. Rõõmus taaskohtumine ootab ees ka kõiki «Ühikarottide» fänne, sest juba 5. septembrist toob Kanal 2 tagasi ekraanile menusarja vanad osad.

Kanal 2 sügisprogrammist annab parima ülevaate esmaspäeval, 5. septembril kell 20.00 ekraanile jõudev erisaade, mis avab uue telehooaja telgitaguseid ja uudiseid.

Märksõnad
Tagasi üles