Eesti Muusikaauhinnad 2020

Uskumatu! Marina Kaljuranna kuulus Diori kott võiks juba ise intervjuusid anda

Presidendi vastuvõtt roosiaias. Marina Kaljurand

FOTO: Erlend Štaub

«Meie väikeses Eestis saab pool aastat järjepanu tähelepanu tõik, kui mõni naispoliitik käib Diori või Hermes'i kotiga. Vaadates Eestis sellist tsirkust on piinlik ja ühtaegu naljakas, sest välismaal ei pööra keegi tähelepanu sellele, kui naispoliitik käib hinnalise koti, kostüümi või kingadega,» kirjutab Stella K. Wadowsky oma elustiiliblogis Stellarium disainerkottidest.

«Head palka saav naine, kellel on täita ka esindusfunktsioon, peab mujal maailmas iseenesest mõistetavaks, et ta kannab kvaliteetseid asju ja enamasti võrdub kvaliteet kaubamärgiga.»

Wadowsky nendib, et välisminister Marina Kaljuranna Diori käekott «Lady Dior» on saanud nii kuulsaks, et see kott võiks juba ise intervjuusid anda. Nimelt kirjutati tänavu aprillis, et Kaljurand käis Horvaatias hinnalise Diori käekotiga. «Aprillist on saanud august ja tema kotti on mainitud nii «Aktuaalses kaameras», Delfis, Postimehes kui ka Päevalehes... Ma täiesti mõistan, kui meelelahutusportaal teeb uudise tuntud inimese disainerkotist, näiteks Daily Mailis on paljude artiklite vahel eraldi rubriik, mida kuulsus kandis, palju see maksab ja kust osta saab. Kuid omal kombel on täiesti uskumatu, et tõsisemad väljaanded Kaljuranna Diorist nii kirglikult tuld haarasid,» kirjutab naine blogis.

Marina Kaljurand

FOTO: Mihkel Maripuu

Stellariumi autor nendib: «Tundub, et proua Kaljuranna käekott ongi saanud eraldi isiksuseks. Ma ei kujuta ette, et näiteks Suurbritannia peaminister Theresa May peaks uudistesaates jagama Brexiti vahele kommentaare selle kohta, kas ta kannab Diori või hoopis Burberryt...»

Kogu postitust koos selle aasta kuumimate disainerkotisoovitustega loe SIIT.