Obsession! We Love The 90s-el esinev Army Of Lovers vajab lavale trooni

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Army of Lovers
Army of Lovers Foto: Pressifoto

Esmakordselt sel reedel Eestis esinev Army Of Lovers nõuab muuhulgas lavale trooni. Skandaalselt ekstravagantse artisti üpris omapäraste nõudmiste nimekirjast leiab ka punkti, et artisti hea kohtlemine on kindlasti eduka kontserdi garantii.

Army Of Lovers pole mingi tavaline bänd. Nii on artist nõudnud ainult väga tervislikku menüüd ja hoiatab, et bändi liikmete seas on mitmeid vegetariaane ja allergikuid.

Artist vajab esinemiseks peale trooni ka postamenti selle juurde. Lavatagustes ruumides peab Army Of Loversi liikmeid ootama šampanja ja kast kohalikku õlut.

Huvitavaim on aga punkt, kus artist rõhutab, et lavataguste ruumide hea atmosfäär ja artisti veetlev kohtlemine on kindlasti nähtav ja tuntav ka laval.

We Love The 90s toimub 26. ja 27. augustil Tallinna Lauluväljakul. Lavale astuvad Army Of Lovers, Scooter, Alexia, E-Type, Vengaboys, Dr Alban, Captain Jack ja Basic Element. Eesti 90ndaid esindavad Tuberkuloited, A-rühm, E-miljon, Mr Happyman, Nancy, Caater. Mõlemal päeval DJ-MC Allan Roosileht.

Tagasi üles