T, 26.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Anne & Stiili peatoimetajaks saab Ester Kannelmäe

Elu24
Facebook
Comments
Kirjastus Pilgrim esitles Rahva Raamatus  uut kokaraamatut "Kirg. Toit" - Ester Kannelmäe
Kirjastus Pilgrim esitles Rahva Raamatus uut kokaraamatut "Kirg. Toit" - Ester Kannelmäe Foto: Jelena Rudi

Ajakirja Anne & Stiil peatoimetaja Merle Liivak asub märtsist valmistuma uue pereliikme sünniks ja tema emapuhkuselt naasmiseni juhib ajakirja senine Anne & Stiili moe- ja ilutoimetaja Ester Kannelmäe.

«Jõudsime Merle Liivakuga ühisele äratundmisele, et tema ülesanded võiks üle võtta inimene, kes tunneb hästi valdkonda ning ka Anne & Stiili hingeelu,» kommenteerib Ajakirjade Kirjastuse tegevjuht Mart Luik. «Ester Kannelmäe on seni silma paistnud eelkõige moeeksperdina, aga ta on ka ühiskondlikke trende hästi tunnetav andekas kirjutaja, mis on selle ameti juures oluline eeldus.»

«Ester saab kindlasti suurepäraselt hakkama,» lisab omalt poolt Merle Liivak. «Ta on olnud alati palju rohkem kui ajakirja moe- ja ilutoimetaja, osales ta ju Anne & Stiili kontseptsiooni väljatöötamisel ja on olnud alati oma teravmeelsete ideedega abiks terve ajakirja tegemisel.»

 Merle Liivaku eestvedamisel ilmub veel Anne & Stiili märtsinumber, Ester Kannelmäe tervitab lugejaid uues rollis ajakirja aprillinumbris.

Ester Kannelmäe on Eesti Kunstiakadeemia haridusega moemultifunktsionäär. Alates 2003. aastast on ta teinud vabakutselise stilistina kaastöid Eesti suurimatele naisteajakirjadele, proovinud kätt kostüümikunstnikuna, stiliseerinud tuntud inimesi, pidanud moealaseid loenguid Eesti Kunstiakadeemias, teinud koostööd reklaami- ja produktsioonifirmadega, jõudnud vahepalana organiseerida kuulsat ERKI moeshow’d ning üllitanud koostöös Margit Hakomaa, Laura Kallasvee ja Ingrid Peegiga toidu- ja fotoraamatu «Kirg. Toit». 


Aastal 2007 asus Ester moetoimetajana tööle ajakirja Cosmopolitan. Anne & Stiili moe- ja ilutoimetaja ametis alustas ta tööd 2009. aasta suvel.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles