Kui tavaliselt on Eestis peetav pressikonverents igav laua taga istumine, siis võitluskunstisarja King of Kings korraldajad toovad argipäeva sära ja luksust. Täna toimuvale VIP meediaüritusele Coca- Cola Plaza juurde sõitsid meie sõdalased Porsche Klubi unistuste Porschedega.
Juba 17. septembril võitlevad Markko Moisar, Mirkko Moisar, Edvin-Erik Kibus, Roman Zõbin, Ahti Pikkur, Marat Mirzabalajev, Nikita Štšerbakov ja Andra Aho Saku Suurhallis.
/nginx/o/2016/08/16/5725167t1h2f30.jpg)
«Organiseerisime klubiga sportlaste kohaletoomise, sest nad väärivad elegantset kohtlemist,» sõnas Eesti Porsche Klubi asepresident Rainer Karupoeg.
/nginx/o/2016/08/16/5725171t1haaec.jpg)
Tõepoolest, nii stiilset sportlaste tutvustamist ei mäletagi. Imestada pole aga midagi, sest on ju King of Kings võitlusspordimaailma üks suursündmus, mida juba praegu pikisilmi oodatakse.
Vaata pilte ja videot!