R, 22.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

JJ-Street üllatab Hip-Hop Heels'i ehk kontsadel hip-hopiga

Elu24
Facebook
Comments
JJ-Street
JJ-Street Foto: JJ-Street

Juba mõne nädala pärast tabab Eestit tõeline tantsupalavik – uutele huvilistele avab uksed Eesti tänavatantsu lipulaev JJ-Street, alustades verivärsket hooaega näidistrennidega.

Igal aastal on tantsufänne rabatud uute üllatustega – sel aastal alustab Tartus esmakordselt ka Hip-Hop Heels klass, kus kogu treening toimub kontsadel. Lisaks on eraldi tantsugrupid nii Tallinnas kui Tartus ka venekeelsetele huvilistele ning nimekirjast ei puudu ka lastele suunatud Urban Kids treeningud. 

Tantsustiile jagub igale maitsele ning vanusepiirangut kirjas ei ole. Lisaks palavalt armastatud hip-hop tantsustiile saab JJ-Street Tantsukoolis õppida teisigi stiile, nagu locking, house, waacking, vogue ja krump. Tasuta näidistrennid leiavad aset 

27. augustist 11. septembrini üle kogu Eesti, kuid tantsuhuvilised on oodatud liituma septembrikuu lõpuni.

Aasta Eesti suurimas tänavatantsukoolis on kirev ja sündmusterohke  –  ees ootavad erinevad tantsuvõistlused, esinemised 

Eesti suurimatel lavadel, koolitused nii Eestis kui välismaal, kohtumine maailma tippudega ning meeldejääv tänavatantsuetendus JJ-Street Streetshow. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles