Disainer Liina Stein ja moeekspert Kristjaana Mere otsivad moetalente

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kristjaana Mere
Kristjaana Mere Foto: promo

Tuntud Eesti rõivadisainer Liina Stein ja üks enim jälgitud moeblogija Kristjaana Mere kutsuvad koostöös Samsungiga Eesti andekaid moe- ja disainihuvilisi noori osalema konkursil, et täita kahe talendi unistused. 

Moetalentide konkursi üks võitjatest saab disainer Liina Steini käe all tutvuda moetööstuse igapäevaeluga ning alustada oma isikliku kollektsiooni loomisega. 

“Mulle tundub, et parim viis õppimiseks on tegutseda. Selleks käime võitjaga läbi kõik eduka disaineri võtmetegevused alates visandite loomisest kuni disainerrõivaste müügini välja. Soovin jagada oma kogemusi ja julgustada disainikategooria võitjat sedavõrd, et ta oleks eksperimendi lõpuks valmis kätt proovima ka õhtukleidi loomisel mõnele Eesti trenditeadlikule staarile,” rääkis eelkõige kleitide disainile spetsialiseerunud moelooja Liina Stein. 

Konkursi teine võitja saab moeekspert Kristjaana Mere suunamisel proovida modelli igapäevaelu, kuhu kuuluvad nii pildistamised, ülesastumised moešõudel kui ka stilistika. 

“Praeguses moemaailmas ei piisa enam vaid välimusest, tähtis on olla eneseteadlik ja huvitav isiksus ning silma paista. Juba mitu hooaega on maailmatuntud disainerid valinud oma modelle nende Instagrami-konto professionaalsuse ja jälgijate põhjal, jõudmaks kiirelt ja vahetult potentsiaalsete klientideni. Seetõttu keskendume ka meie võitjaga talle ilusa online-portfoolio koostamisele, alates stilistikast ja pildistamistest ning lõpetades fototöötluse ja enesepresenteerimisega,” kirjeldas Kristjaana Mere.

Samsungi Facebooki lehel toimuvast moetalentide konkursist on oodatud osa võtma kõik trenditeadlikud noored.  Selleks, et oma moealane unistus teoks teha, tuleb kampaania postituse alla kirjutada, miks just sina peaksid osutuma võitjaks. Konkursile võib esitada ka oma fashionistast sõbra või tuttava. Kõikide osalejate vahel valib Samsung koos Liina Steini ja Kristjaana Merega välja kaks silmapaistvat talenti, kes asuvad mentorite käe all oma unistusi täitma. Konkursile saab kandideerida kuni 14. augustini, võitjad kuulutatakse välja 26. augustil Samsungi Facebooki lehel https://www.facebook.com/samsungee.

Samsungi algatuse "Tee oma unistused teoks!" eesmärgiks on jagada noortele praktilisi teadmisi, õpetada neile erinevaid oskusi igapäevaelus läbilöömiseks ja julgustada neid arendama oma andeid. Sama projekti raames anti aasta alguses kahele Eesti noorele võimalus täita oma muusika- ja filmimaailmaga seotud unistus, mille tulemusena sai Kerli Jõesaar koos Liis Lemsaluga duetti laulda ning Mikk Villem luua filmekspertide juhendamisel muusikavideo. 

Foto: promo

Liina Stein on tuntud Eesti moelooja, kes spetsialiseerub pidulike kleitide disainimisele. Liina kollektsioonides leidub nii presidendi vastuvõtule sobivat peohooaja klassikat kui ka dramaatilisi ja põnevaid peo- ja pulmakleite. Suur osa kleitidest on eritellimusel valmivad ainueksemplarid. Rohkem infot koduleheküljel ja Facebookis.

Foto: promo

Kristjaana Mere on rahvusvaheliselt tuntud moe- ja elustiiliblogija, fotomodell ning Eesti tuntud moe- ja ilublogijaid koondavad grupi BLOGGERSMARKET üks asutajatest. Kristjaana blogiga saab tutvuda siin.

Foto: promo
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles