Galerii: «Toortoidu A ja O» autori Sille Poola toitumisalane esitlus LAV Organic Lifestyle esinduses

9.juulil leidis aset Eesti mahemoe lipulaeva LAV Organic Lifestyle Ülemiste Keskuse esinduses järjekordne teadlik laupäev, kus esines Eesti toortoitumise eestvedaja Sille Poola ning lähemalt sai tutvuda LAV Organic Lifestyle kollektsioonidega. 

FOTO: Kalev Lilleorg

Sille Poola (vasakul) on oma toitumisalaseid teadmisi täiendanud rohkearvulisest teaduslikust kirjandusest, õppinud juurde toitumisteraapiat ning on saanud USA Cornelli ülikoolist taimedel põhineva toitumise instruktori diplomi.

Toortoitumise abiga on sajad inimesed seljatanud vähi, tõsised toortoitujad näevad 70 aastaselt välja aastakümneid nooremad ning on energilisemad kui kunagi varem. Toortoitujate nahk on sile ja särav, tervis korras ning meel positiivne ja rõõmus. 

FOTO: Kalev Lilleorg

Toitumisnõustaja, toortoitlase Sille Poola raamat «Toortoidu A ja O» oli ilmudes kohe suuremate raamatupoodide müügiedetabelite tipus.

"Eesti inimene on tark ja soovib olla terve ja kaunis. Tervislik toitumine on selle kõige alus ja seetõttu on Sille Poola toitumisalased soovitused alati nõutud ja oodatud. Kui mõtlesime, kes räägiks naistele tervise, ilu ja nooruse saladustest, siis oli Sille Poola ilmselgelt parim valik ning seega valisime just tema oma järjekordse teadliku ürituse peaesinejaks" räägib LAV Organic Lifestyle tegevjuht Kristi Hõrrak. 

FOTO: Kalev Lilleorg

Sille Poola esinemistee vahepeal oli võimalik näha LAV Organic Lifestyle kauneid, mahematerjalidest (kanep, bambus ja mahepuuvill)  toodetud kollektsioone, mida sellel  nädalavahetusel sai endale lubada kliendipäeva erihindadega kuni -30%.

Vaata pilte!