K, 4.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Galerii: Katariina Tammerti suvise rannaromaani esitlus tõi meeleoluka seltskonna

Meisi Volt
, toimetaja
Facebook
Comments

Triin Katariina Tammert esitles oma kolmandat romaani «Inglid ja kelmid». Rannaromaani alapealkirja kandev teos on kirjanduskonkursi Bestseller 2015 ilukirjanduse kategoorias äramärgitud töö.

«Armastus, sõprus ja õnn on need teemad, mis mind kõige rohkem inspireerivad, samuti elus oma tee leidmine, ilu, rõõm, lõbu ja naudingud ... Elu helgem pool. Seda kõike leiab ka sellest raamatust, mis samas ei tähenda, et siin tumedamaid toone ei oleks - aga need panevadki kaunimad värvid erksamalt särama!» kommenteeris autor.

Foto: Kalev Lilleorg

Triin Tammert, kirjanikunimega Katariina Tammert, on Eesti kirjanik. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis ajakirjandust ja kommunikatsiooni ning sel alal ka töötanud, kõige pikemalt Estonian Airis ja ajalehes Postimees. Varem on temalt ilmunud armastusromaanid «Lenda minuga» (2013) ja koos Mart Kadastikuga kirjutatud «Paarismäng» (2014). 

«Inglid ja kelmid» sisututvustus:

Ihaneeme on idülliline rannaküla, kus elavad pealtnäha ideaalset klantspiltelu endisest poliitikust meelelahutusärimees, tema koduperenaisest abikaasa, tolle vend, lapsed, koerad ja kassid ning rannarestoran. Kui aga nende juurde satub modellist Õnne, selgub, et miski pole päris nii, nagu paistab, ja et kõik saab minna veel palju keerulisemaks, vähemalt esialgu. Lugu ei tee lihtsamaks ka arvukad sõbrad, üks tantraguru, peadpööritavad kired, taamal kulgevad kohtuasjad, Paremerakonda räsinud rahastamisskandaali vari ega seegi, et keegi selles loos ei tundu kohati päris täpselt teadvat, mida ta tahab ... või siis tahavad lihtsalt kõik kõike. Ehk kas on võimalik olla ühekorraga ingel ja kelm?

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles