Kopli Retro Bazaar Vol 1 toimub juba sel nädalavahetusel!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kopli Retro Bazaar Vol 1
Kopli Retro Bazaar Vol 1 Foto: Aiki Võtti ja Madleen Teetsov-Faulkner

Juba sel pühapäeval 3. juulil 2016 kell 14.00 toimub Tallinnas Kopli Restoran/ Saalis üritus «Kopli Retro Bazaar Vol 1». Kopli Restoran/Saal korraldab koostöös Osta.ee-ga suurejoonelise rariteetsete mootorrataste LIVE oksjoni, kus läheb enampakkumisele 15 unikaalset mootorratast.

Oksjonit juhib näitleja Raivo E. Tamm, kes ka ise on tuntud vanade autode ja mootorrataste huviline. Enampakkumisel saavad motohuvilised osaleda kas oksjonisaalis Kopli Restoran/Saalis (Kopli 25, Tallinn) või veebikeskkonnas Osta.ee Oksjoni korraldaja Harri Tiiduse sõnul on mootorrataste valik tehtud nii, et on nii sõitvaid masinaid kui ka restaureerimist vajavaid. «Selle oksjoni kõige erilisemad on IZ 350 ja DKW 350 ja mõlemad on neljakümnendatest ,» ütleb Harri Tiidus.

Lisaks on kohal uue põneva kollektsiooniga paljude moeteadlike naiste lemmik Kopli Vintaaž  ning vana ja väärika sisustuse armastajaid ootab Kaevuri Salong. Meeleolu loob legendaarne DJ H8ly Matrimony. Oksjonisaal avab uksed kell 12.30 ning oksjon algab kell 14.00. Saalioksjonile saab kuni 1. juulini kella 14-ni registreeruda aadressil kopli@koplirestoran.ee. Osta.ee-s on oksjon avatud alates 27. juunist. Oksjonitulemused selguvad aga alles 3. juuli õhtul.

Hoolimata sellest, et oksjonil saab osaleda ka veebi kaudu, kutsub oksjoni korraldaja Harri Tiidus kõiki, kel võimalik, kindlasti tulla oksjonisaali oksjonil osalema ja põnevaid motoorrattaid uudistama. «Kohapeal on LIVE oksjoni melu kindlasti meelierutav ja närvikõdi pakkuv ,» lisas Harri Tiidus. Kõigil huvilistel on Kopli Restoran/Saalis (Kopli 25, Tallinn) võimalik ka sõidukeid oma silmaga vaadata ja imetleda. Oksjoni toodetega saab tutvuda ka veebilehel Osta.ee-s.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles