K, 29.11.2023

Tanel Padari esimene saade läks aia taha

Anu Saagim
, peatoimetaja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kanal 2 - 15.aastat
Kanal 2 - 15.aastat Foto: Kanal2
Oktoobrikuus 15-aastaseks saanud Kanal 2 tähistab oma sünnipäeva meeleoluka popurriisaatega «Kanal 2 viisteist aastat!», milles näidatakse muu hulgas Tanel Padari teledebüüti saatejuhina.

1999. aastal juhtis siis veel otse-eetris üsnagi kohmetu Tanel Padar Electraga muusikasaadet «Tabelimats», mille esimene saade nurjus täielikult. Kuidas täpselt, näeb juba Kanal 2 saates.

Lisaks Tanel Padarile näeb veel tervet rida tänaseid kuulsusi, nagu näiteks Urmas Paeti, Peeter Võsa ning Märt Treierit, kümmekond aasta tagasi mõneti harjumatutes rollides.

Peale selle meenutab «Kanal 2 viisteist aastat!» saateid nagu «Seksuaalne kaamera», «Kroonika weekend», «Kokk tuleb!», «Vidioodid», «Armastuse kahur», «Merle Klandorf soovitab», «Salasuhe» ja «TV-oksjon».

 

Loomulikult näeb ka värvikaid kaadreid tuntumatest saadetest nagu «Nõrgim lüli», «Tantsud tähtedega», «Mamma mia!» ja «Ärapanija». Lisaks jõuab esimest korda avalikkuse ette ärapanijate esimene saateproov.

Kanal 2 alustas oma programmi 1. oktoobril 1993 nukufilmiga «Kapsapea» ning on tänaseks kasvanud Eesti vaadatuimaks telekanaliks.

Hoogsalt humoorikat sünnipäevasaadet «Kanal 2 viisteist aastat!» näitab Kanal 2 juba sel neljapäeval, 2. oktoobril kl 21.30, kohe pärast «Selgeltnägijate tuleproovi».

 

 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles