Näitleja Raivo E. Tamm hakkab müüma rariteetseid mootorrattaid!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Rariteetsete mootorrataste oksjon
Rariteetsete mootorrataste oksjon Foto: Aiki Võtti/Madleen Teetsov-Faulkner

3. juulil kell 14.00 toimub Tallinnas Kopli Restoran/Saalis üritus “Kopli Retro Bazaar Vol 1”. Kopli Restoran/Saal korraldab koostöös Osta.ee-ga suurejoonelise rariteetsete mootorrataste LIVE oksjoni, kus läheb enampakkumisele 15 unikaalset mootorratast.

Enampakkumisel saavad motohuvilised osaleda kas oksjonisaalis Kopli Restoran/Saalis (Kopli 25, Tallinn) või veebikeskkonnas Osta.ee Sõidukid pärinevad tuntud Eesti ettevõtja erakogust.

Enamus mootorrattaid on liikvel olnud nüüdseks juba ajaloohõngulisel Nõukogude ajal ja sõidukid on toodetud aastatel 1940-1980. Algselt oli soov teha korralik ja ainulaadne motomuuseum Eestis, mis rõõmustaks nii kohalikke motosõpru kui ka külalisi väljastpoolt koduvabariiki.

Oksjonit juhib näitleja Raivo E. Tamm, kes ka ise on tuntud vanade autode ja mootorrataste huviline. Oksjoni korraldaja Harri Tiiduse sõnul on mootorrataste valik tehtud nii, et on nii sõitvaid masinaid kui ka restaureerimist vajavaid. Võimalik on ka uus sõiduriist ise kokku komplekteerida. “Selle oksjoni kõige erilisemad on IZ 350 ja DKW 350 ja mõlemad on neljakümnendatest ,“ ütleb Harri Tiidus.

Lisaks on kohal uue põneva kollektsiooniga paljude moeteadlike naiste lemmik Kopli Vintaaž ning vana ja väärika sisustuse armastajaid ootab Kaevuri Salong!

Oksjonisaal avab uksed kell 12.30 ning oksjon algab kell 14.00. Saalioksjonile saab kuni 1. juulini kella 14-ni registreeruda aadressil kopli@koplirestoran.ee. Osta.ee-s on oksjon avatud alates 27. juunist. Oksjonitulemused selguvad aga alles 3. juuli õhtul.

Hoolimata sellest, et oksjonil saab osaleda ka veebi kaudu, kutsub oksjoni korraldaja Harri Tiidus kõiki, kel võimalik, kindlasti tulla oksjonisaali oksjonil osalema ja põnevaid motoorrattaid uudistama. “Kohapeal on LIVE oksjoni melu kindlasti meelierutav ja närvikõdi pakkuv ,“ lisas Harri Tiidus.

Kõigil huvilistel on Kopli Restoran/Saalis (Kopli 25, Tallinn) võimalik ka sõidukeid oma silmaga vaadata ja imetleda. Oksjoni toodetega saab tutvuda ka veebilehel Osta.ee-s.

Tagasi üles