N, 8.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti moedisainerid kolivad kolmeks pühapäevaks suvepealinna

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Iris Janvier
Iris Janvier Foto: Mihkel Maripuu

Kolmel suvisel pühapäeval – 26. juunil, 24. juuli ja 21. augustil - laotavad Eesti moe- ja ehtedisainerid Pärnus lahti oma loomingu varasalve. Juba neljandat aastat viib kuurordigalerii Central Pärnu kesklinnas Aia-Rüütli tänava ristumiskohas alleel läbi suviseid moealleesid.

Seekordsed moepühapäevad haaravad terve päeva, kestavad keskpäevast kella kuueni õhtul ning on merekultuuriaasta puhul mereteemalised.

Igal täistunnil on moeshow, moeturg on avatud kell 12-18, koht: Aia 8, Pärnu.

Moeetendused:

Kell 12 Kollektsioon „Supelsaksad“. Piret Hallik-Sass

Kell 13 Lillemantlid. Janika Saar. 

Kell 14 „Lapilapsed“. Krista Hanvere

Taaskasutusdisain. Endla Murd

Kell 15 Tuuliki ja Iris Peil „Ionic2“ 

Kell 16 Helina Eha kollektsioon „Denim Sheep“. HE Design. 

Kell 17 moekollektsioon „Must Joon“. Autorid Krete Beljaev, Manni Aia, ehted Kätrin Beljaev. 

Foto: Erakogu

Moeturul osalejad: Iris Janvier, Ionic2 (Tuuliki ja Iris Peil), Raili Nõlvak, Lisa Kroeber Jewellery, Kätrin Beljajev Jewellery, Art Kvarta Jewellery, Helina Eha HE Disain ja Oriflame, Lillemantlid, Merike Varendi, Endla Murd, Piret Hallik-Sass, Krista Hanvere, V-Butiik. Kohal on ka Klaveriloomad, Oriflame, Kaire Miiteri Magrada, kohaliku toidu ja joogi valmistajad: Tori-Jõesuu Siidri- ja Veinitalu, Kapteni talu kalakohvik, Supersmuuti, Ahoy sushi, Manosun.

Foto: Erakogu

Ilmateade lubab ilusat ilma ning ranna asemel promeneeritakse sel pühapäeval hoopis Aia tänava alleel, kasvõi supelriietes.  Sündmus on külastajatele tasuta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles