Nike

Võsu Jazz tuleb sel aastal tasuta aiakontserditega

Nele-Liis Vaiksoo

FOTO: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

16. juulil toimub Eesti ühes ilusaimas rannakuurordis, Võsul, mini-festival nimega Võsu Jazz. Festivali üheks säravaimaks esinejaks on esinejate-duo Olav Ehala & Nele-Liis Vaiksoo - legendaarse Georg Otsa ning Mikk Mikiveri aias toimuv kontsert saab olema tõeliste legendide auraga. Festivali peaesinejaks on maailma parimaks «big bändiks» tituleeritud 21-liikmeline BYU Synthesis Big Band Ameerika Ühendriikidest.

Võsu Jazz’i märksõnadeks on – suvi, kõrgetasemelised muusikud, kaunid koduaiad, hea toit ning maagiline õhkkond. Olles üks Põhja-Eesti suurim puhkuse-keskus, on Võsu ideaalne asupaik (vaid ühe tunni kaugusel Tallinnast) muusikalise gurmeefestivali läbiviimiseks.

Sel aastal on Võsu Jazz’i alampealkirjaks Aiakontserdid - festivali kontserdid toimuvad Võsu ilusaimates aedades! Kõik kontserdid on tasuta! Peaesinejatele lisanduvad eelmise aasta lemmik saksofonist Deniss Pashkevich ning Eddie Hultén. Eesti lippu hoiab kõrgel SOFIA RUBINA!

FOTO: Tiit Mõtus

Nb! Kui soovid oma aia sel päeval Võsul avada ning pakkuda hõrgutisi, oled väga oodatud festivaliga liituma! Anna oma plaanidest teada aadressil info@vosujazz.ee ja lisame ka sinu aia kaardile.

Programm ja lisainfo siin.