N, 7.12.2023

Weekend Festival Balticu peaesinejate Otto Knows ja Avicii «Back Where I Belong» singlile avaldati ametlik video

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Weekend Festival Balticu peaesinejate Otto Knows ja Avicii «Back Where I Belong» singlile avaldati ametlik video
Weekend Festival Balticu peaesinejate Otto Knows ja Avicii «Back Where I Belong» singlile avaldati ametlik video Foto: Pressifoto

Otto Knows avaldas video oma uuele singlile «Back Where I Belong», millel teeb kaasa lapsepõlvesôber ja tantsumuusika staar  AVICII. Môlemad DJ’d on ka selle aasta Weekend Festival Balticu peaesinejad Pärnus.

Otto Knows on lubanud üles astuda ka Weekend Festival Balticu järelpeol, klubis Sunset.

«Dying For You» järel jätkab Otto Knows oma muusikalist evolutsiooni suurimate tantsumuusika artistide kõrval. Kasutades oma meloodia tunnetust ja otse mängitud instrumente, näitab‘Back Where I Belong’ Otto Knowsi jätkuvat võimet teha hittlugusid, millega tantsupõrandaid kuumaks kütta.

Otto Knows ja AVICII jagavad koos pikka ajalugu, mis ulatub nende ühise kooliteeni välja. Koos hakati esmakordselt muusikat tegema, kui Otto töötas Sebastian Ingrosso Refuneplaadifirma all ning nad olid motiveeritud järgima edetabelitess Swedish House Mafiat. Meeste esimene ametlik koostöö oli «iTrack», kus lõi kaasa ka Oliver Ingrosso, ja see kogus Ottole lisa tähelepanu, peale tema bootlegi Imogen Heapi «Hide & Seek».

Otto, AVICII ja külalisvokalist LP kirjutasid «Back Where I Belongi» koos Los Angeleses, kasutades Simon Strömstedti akordi progressioonipõhjana. Otto ja Avicii jätkasid loo produtseerimist ja laulu lôpetas Otto oma kodus Rootsis ning oli tulemusega piisavalt rahul, et see singlina välja anda.

Üle 100 miljoni striimiga Otto lõi esmalt läbi looga «Million Voices» aastal 2012. Järgneval aastal tegi ta koos Britney Spearsiga viimase comeback hiti ‘Work Bitch’. 2014. aasta ‘Parachute’ja ‘Can’t Stop Drinking About You’ kinnitasid Otto unikaalset käekirja elektroonilises muusikas ja jätkuvat võimet teha nakatavaid hitte.

2015 oli järjekordselt hea aasta Stockholmist pärit Otto Jettmanile, saades plaatina ja kulla staatused singli ‘Next To Me’ eest - vastavalt Rootsis ja Norras. Suvel astus  Otto ülesTomorrowlandil, Creamfieldsil, Summerburst Festivalil ja Ushuaïa Ibizal. Lisaks lõi ta käed At Night Managementiga.

Vaata videot SIIN!

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles