Kultuurikatla Aed PADA avab oma uksed tasuta kontserdiga – laivkavadega esinevad Mick Pedaja ja Estrada Orchestra

Tanel Padar & The Sun Kultuurikatla aias PADA

FOTO: Tiit Mõtus

PADA hooaja avapidi toimub sel reedel, 10. juunil. Uksed avatakse kell 21.00 ning 22.00 algaval õhtusel kontserdil esinevad laivkavadega Mick Pedaja ning Estrada Orchestra. Südaööst esinevad siseruumides mainekad kodumaised djd: Peeter Ehala, Kersten Kõrge, Helen Tammemäe, Kersten Kõrge, Ats Luik, MHKL, L.Eazy, Marek Poel ja Susanna. 

Mick Pedaja on Raplast pärit laulja ja helilooja, kes on võtnud eesmärgiks tuua kuulajate kõrvadesse soojust ja rahu. Selleks ammutab ta inspiratsiooni loodusest ja inimestest, kes teda motiveerivad. Valminud loomingut iseloomustavad orgaanilisus, hõljuv kõlapilt ja kosmilised helimustrid. Micku muusikaline tee on kestnud umbes kümme aastat ning selle aja jooksul on ta tegutsenud erinevates projektides ja ansamblites. “Eesti Laul 2016” konkursil saavutas Mick looga “Seis” kokkuvõttes neljanda koha, mille muusika ja sõnade autoriks on ta ise. PADAs esineb Mick Pedaja elektroakustilise laivkavaga koos Uku Kübara ja Markus Bachmanniga.

Estrada Orchestra debüütalbum ilmus eelmisel aastal. Ainult vinüülil ilmunud, džässi, funk’i ja psühhedeelset diskot kombineerinud LP müüdi läbi poole aastaga. 2013. a kokku tulnud Estrada Orchestra koosneb isehakanud pillimeestest, vinüülifanaatikutest ja tänavamuusikutest. Eneselegi teadmata sai spontaanselt sündinud põrandaalusest jämmibändist üks džäss-funk-muusika taaspopulariseerijaid Eestis. Pärast üürikest pausi näeme viieliikmelist Estrada Orchestrat jälle laval, koosseisus: Vova Baskin – klahvpillid; Misha Panfilov – bass; Madis Katkosilt – trummid; Sasha Petrov – saksofon, löökpillid; Ilja Gussarov – flööt, saksofon.

Alates 00:00 esinevad PADA siseruumides mainekad kodumaised djd: Peeter Ehala, Kersten Kõrge, Helen Tammemäe, Kersten Kõrge, Ats Luik, MHKL, L.Eazy, Marek Poel ja Susanna.

Kultuurikatla Aed PADA asub Tallinnas aadressil Kalasadama 6 ning on avatud suvehooajal. Padas on suur siseõu terrassiga, kaks kontsertlava ning siseruumid erinevate ürituste jaoks.

PADA avab 10. juunil oma uksed kell 21.00.

Kontsertprogramm kestab 22.00- 00.00 ning sissepääs on kõigile tasuta. 

Alates kell 00:00 alustavad siseruumides djd ning sissepääsu eest tuleb lunastada 5 euri. 

Tagasi üles