Kirkorovit ei tahetud ABBA-muuseumisse sisse lasta: nahhui, mul teie luba vaja on!

STOCKHOLM, SWEDEN. MAY 10, 2016. Gennady Gokhshtein, chief entertainment producer at the Rossiya-1 TV Channel, Russian singer Filipp Kirkorov and singer Sergey Lazarev (L-R) representing Russia during the 1st Semi Final of the 61st annual Eurovision Song Contest at the Ericsson Globe in Stockholm, Sweden. Vyacheslav Prokofyev/TASS

FOTO: Vyacheslav Prokofyev/Vyacheslav Prokofyev/TASS

Legendaarse Rootsi popansambli jaoks püstitatud pühamus leidis nimelt aset tõelistele VIPidele mõeldud pidulik vastuvõtt, mida võõrustas ABBA täht Björn Ulvaeus ise ning külalisi lasti sisse vaid nimekirja alusel. Kirkorov ja Lazarev olid juba sees, kuid paar jüngrit jäid šlagbaumi taha, mispeale megastaar mitte kõige ladusamas inglise keeles rootslastega vaidlema asus.

«Taipamatud svenssonid ei mõistnud, et tegemist on tsaariga, kes ei liigu sammugi ilma oma õukonnata ja nii helistatigi nõutute nägudega oma ülemustele ja sibati erilube jahtima,» kirjutab Kapstas humoorikalt ja lisab:  Filipp sai oma tahtmise ja kogu kamp marssiski sisse ning kostus, kuidas tsaar emakeeles rootslasi sajatas: Nahhui, mul teie luba vaja!

Refereeritud Kroonikast

Tagasi üles