L, 3.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kõrv peale: kuum tüdrukutebänd G.O.S.H. andis välja suvise eestikeelse singli

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Tüdrukutebänd G.O.S.H.
Tüdrukutebänd G.O.S.H. Foto: Roland Tiiroja

Esimest korda avaldas tüdrukutebänd G.O.S.H. singli eesti keeles, loo nimeks sai „Karussell”. Lugu ei räägi mitte lõbustuspargi atraktsioonidest, vaid mõttekarussellist, mis keerleb iga päev inimestes endis, eriti naiste peas.

„Pole vist raske aimata, et lugu on vägagi autobiograafiline,” naerab bändi solist Anne Arrak. „Täpselt selline ma olengi – ühel hetkel tahan üht, teisel hetkel risti vastupidist. Looga tahame inimestele meelde tuletada, et isegi kui vahel on raske, ei tohi unustada, et elus on kõik tasakaalus – pärast mõõna tuleb alati jälle tõus. Ilma kapriisideta elu oleks väga igav.”

Foto: Külli Rummel

Ansambel G.O.S.H. tuli kokku aastal 2014 ning koosneb eranditult vaid naistest. Nende muusika on segu raadiopopist, alternatiivrokist ja täiskasvanute nüüdismuusikast. See hõlmab endas tantsurütme, dünaamilisi rokk-kitarririffe ning raadiosõbralikke meloodiapartiisid.

Õige pea näeb ilmavalgust bändi esimene EP!

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles