Galerii: Tippmoelooja Oksana Tandit ja külalisdisainerid näitasid valikut suveks

10. mail esitlesid moelooja Oksana Tandit, ehtedisainer Birgit Skolimowski, nahadisainer Kadri Kruus ja kingabränd Uncle Paul trendikaid komplekte nii koolilõpetajatele kui ka päikeselisele linnatänavale ja suvistele vastuvõttudele. Ühtlasi tähistati Oksana Tanditi esindussalongi teise aasta täitumist.

FOTO: Maksim Toome

Esitlust vaatama kogunenud moepublik nautis õdusat atmosfääri ja personaalset tähelepanu - kõike esitletut sai kohapeal kohe ka proovida, valikul abiks disainerite stiilinõuanded.

FOTO: Maksim Toome

«Disainerina on minu kõige suurem rõõm see, kui näen oma loomingut linnatänaval või pidulikel sündmustel inimeste seljas. Mood on loodud kandmiseks ja kandjate kaunistamiseks, nii ärkab moelooja idee tõeliselt ellu ja ei jää vaid laval näidatud kollektsiooniks. Julgustan kõiki alati kui võimalik meie enda disainerite loomingut eelistama, kuna see jääb kandjale aastateks, rõhutab isikupära ja on samas ainulaadne,» rääkis Oksana Tandit.

FOTO: Maksim Toome

Esitlusele tulid Oksana Tanditi enda armastatud klassikud, mis olid saanud suvise hõngu – trendikatest jumpsuit’idest meremehestiili ja smokingielementidega kleitideni, Uncle Pauli sportlikus urbanstiilis kingad nii meestele kui naistele, Birgit Skolimowski ehted ja Kadri Kruusi nahkkotid, pidulikest clutchidest moodsate reisikottideni.

FOTO: Maksim Toome

Kadri Kruusi kaasaegse disainiga nahast käekottides on funktsionaalsus ja kvaliteetsed materjalid segatud kire ja hoolega. Käekottide stiil on vastuoluline, just nagu ühe tõelise naise hingeelu.

FOTO: Maksim Toome

Birgit Skolimowski ammutab inspiratsiooni ehete loomiseks elust enesest – nii kiirest linnaelust kui ka vaiksest loodusest -, hinnates ehete loomisel käega tegemise jälge, mida tehnoloogia abil ei ole võimalik saavutada. Birgiti ehted on isiklikud, lähedased ja soojad.

FOTO: Maksim Toome

Uncle Paul on omanäoline Eesti kingabränd, mille missiooniks on pakkuda kvaliteetseid, mugavaid, värvikaid ja trendikaid nahast jalatseid.

FOTO: Maksim Toome

Külalisdisainerite looming on Oksana Tanditi esinduspoes saadaval suve lõpuni. 

Kooli lõpetamiste kuul ehk mais on võimalik Oksana Tanditi esinduspoes panna aeg kinni tasuta stiilikonsultatsiooniks ja individuaaltellimusteks, kontakteerudes e-posti aadressil info@oksanatandit.ee.

Oksana Tandit on Eesti üks tuntumaid moeloojaid, kelle selgelt äratuntav käekiri ja detailide rõhutamise oskus on lummanud kliente juba üle kümne aasta. Disaineri esindussalong asub Tornimäe 5, kuhu külastajad on lahkesti oodatud tööpäeviti kell 11-17.  

Vaata pildigaleriid!

Tagasi üles