Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Staarid blogiauhindadel: Alari Kivisaar vs Mihkel Raud, Padjaklubi-Laura vs miss Madli Vilsar

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Mihkel Raud. | FOTO: Liis Treimann

Tänavu teist aastat toimuvatel blogiauhindadel on rahvas tõstnud esile uustulnukate seas nii Padjaklubi-Laura kui Alari Kivisaare ja miss Estonia Madli Vilsari. Vanematest tegijtatest Malluka, aga ka Postimehe naistekat juhatava Dagmar Lampi. Üllatuslikult on arvamusblogides kanda kinnitamas ka poliitik ja arvamusliider Mihkel Raud.

«Andsime sel aastal inimestele võimaluse nomineerida aasta üllataja, uustulnuka, pikemalt kirjutanud blogija ja valida oma lemmikblogija; ülejäänud 24 kategooriat said kirja blogijate enda soovil,» selgitab Eesti Blogiauhindade korraldaja Mari-Leen Albers.

Kokku osaleb sel aastal erinevates kategooriates 379 blogi, lisaks siis kõik need keda rahvas on pidanud parimateks, uustulnukateks või üllatajateks.

«Tõesti, nii raadiohääl Alari Kivisaar kui Padjaklubi-Laura tõstavad juba pead, sama saab öelda ka endise miss Estonia Madli Vilsari kohta, kes alustas tänavu videoblogi ja on seal kategoorias üsna populaarne. Samamoodi on arvamusblogides populaarne julgete väljaütlemistega Mihkel Raud

Vanadest olijatest on enim välja toodud Mallukat, kes on tõesti bloginud juba aastast 2005. Tingimus on, et blogija peab olema kirjutanud vähemalt aastast 2010 või enne seda.

Samamoodi on tema kõrval mainitud päris jõuliselt Dakit (kodanikunimega Dagmar Lamp), kes on rahva ette laotanud viimased kümme kui mitte enam aastat oma elust – rääkides nii depressioonist, pulmadest, lahkuminekutest, üksikema staatusest ja erinevatest suhetest. Esimese postituse tema blogist leiab tegelikult aastast 2002, ent aktiivsemalt hakkas Daki blogima 2006 aasta oktoobris.

Hääletada saab oma lemmikblogide poolt SIIN! Ja seda kuni kuu lõpuni.

Juba 11. juunil toimub kohvikus Wabadust suurejooneline auhindade jagamine, kuhu on oodatud kõik blogijad, nende sõbrad ja sugulased. Sissepääs on tasuta.

Tagasi üles