R, 8.12.2023

Marilyn Kerro tervis ütles üles: olen viimaste kuude jooksul haigla vahet käinud

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Marilyn Kerro Selgeltnägijate tuleproovi finaalis
Marilyn Kerro Selgeltnägijate tuleproovi finaalis Foto: TV3

Tuntud punapäine nõianeiu Marilyn Kerro teatas Facebookis, et tema tervis on öelnud üles ning inimeste aitamine on kurnavam kui arvatakse.

"2014.-2015.aastal ma töötasin inimestega peaagu iga päev. Ma töötan omaenda energiaga ning annan seda endast palju, situatsioonide tõttu, mis inimestel on. Lein, kartused ja valu mõjutavad mind kaa! Vahel on mul raske taastada oma energiat, et normaalselt funktsioneerida pinge tõttu, mis ma teistelt saan. Aus tõde - ma olen küll ainus, aga teid on nii palju, kes vajavad abi," tunnistas Marilyn Kerro sotsiaalmeedias, et ta on viimased kuud käinud tihedalt haigla vahet.

Hetkel on tema prioriteet tervis, sest naise immuunsüsteem hakkas pinge tõttu üles ütlema, lisaks kaotas ta selgeltnägijate saate ajal ka palju kaalu.

"Kõik, kellel on küsimus olnud vastuvõtuks...loodan, et mõistate!" lisas naine.

"Seniks aga palju armastust ja soojust südamesse! Nõuga aitan teid ikka siin lehel edasi, nii palju, kui jõuan. Hetkel vaid kristallide teemal, mitte isiklikus valdkonnas. Ka ehted on hetkel mulle kui teraapia, neidki saadan Teile kandmiseks. Olge hoitud ja kohtume, kui pakatan taas energiast ja jõuvarud on kogutud!"

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles