Cradle of Filthi kontsert lükkub 11. maile!

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Cradle of Filth
Cradle of Filth Foto: Klubi Tapper

Varasemalt 10. maiks välja kuulutatud Cradle of Filthi kontsert klubis Tapper toimub kolmapäeval, 11. mail! Loomulikult kehtivad 11. mail kõik piletid, millele on märgitud 10. mai. Soovi korral ostab Piletilevi tagasi kõik varasema kuupäevaga piletid. Korraldaja vabandab võimalike ebamugavuste pärast.

11. mail jõuab esmakordselt Eestisse Briti black metali esinumber ja ka karmima sümfoonilise gooti metali ikooniks muutunud Cradle of Filth.

Maailmas laialt tuuritanud ja oma nime jäädavalt ekstreemmetali ajalukku raiunud bänd on ise püüdnud žanrilisest liigitusest vabaneda, nimetades oma loomingut pigem tumedaks metaliks. Kui sümfoonilise seadega sündipartiid paigutavad Cradle of Filthi pigem gooti osakonda, siis viimasel, järjekorras üheteistkümnendal plaadil "Hammer of the Witches" kõlavad kitarririffid ja trummipartiid loovad koheseid seoseid nii rootsi-stiilis meloodilise death metali kui tänapäevase blackiga.

Eraldi firmamärk on alati olnud vokalisti Dani Filthi nõialaadsed karjed-kriisked ja ka selles osas kergitatakse kübarat nii vanade kui uute fännide suunas - kriitikute arvates on juurtest üksjagu eemaldanud Cradle of Filth küpsem ja mitmekesisem kui ealeski varem.

Uksed Tapperi kontserdile avatakse kell 19:00 ja üritus on vanusepiiranguta!

Piletid saad SIIT!

Cradle of Filth on:

Dani Filth - vokaal

Martin 'Marthus' Skaroupka – trummid

Daniel Firth – bass

Lindsay Schoolcraft – klahvpillid ja vokaal

Richard Shaw - kitarr

Marek 'Ashok' Šmerda – kitarr

Diskograafia:

The Principle of Evil Made Flesh (1994)

Dusk... and Her Embrace (1996)

Cruelty and the Beast (1998)

Midian (2000)

Damnation and a Day (2003)

Nymphetamine (2004)

Thornography (2006)

Godspeed on the Devil's Thunder (2008)

Darkly, Darkly, Venus Aversa (2010)

The Manticore and Other Horrors (2012)

Hammer of the Witches (2015)

Vaata Cradle of Filthi äsjast videot loole "Right Wing Of The Garden Triptych"!

Märksõnad

Tagasi üles