L, 3.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ägedad naised Piret Krumm ja Katariina Tamm esitavad tasuta taas lööva stand-up-komöödia

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Katariina Tamm ja Piret Krumm
Katariina Tamm ja Piret Krumm Foto: Erakogu

Kolmapäeval, 4. mail astuvad nalja armastavad näitlejad Piret Krumm ja Katariina Tamm Viru Keskuses üles nende parimatest komöödiapaladest kokku pandud stand-up-komöödiaga «Me ei tee nalja – me oleme NAISED».  Etendus toimub Viru Keskuse aatriumis kell 16.00 ning on kõigile tasuta.

«Me ei tee nalja – me oleme NAISED» lühietenduses lüüakse lavale Katariina ja Pireti seniste etteastete parimad sketšid ja monoloogid. Etenduse täpsema sisu osas jäävad Katariina ja Piret teadlikult napisõnaliseks, öeldes vaid, et kõik põnev selgub kohapeal – kes kohale ei tule, see teada ei saa.

Piret Krumm lõpetas EMTA lavakunstikooli 2012. aastal Elmo Nüganeni käe all ning asus samal aastal tööle Eesti Draamateatrisse. Lisaks on ta teinud koostööd ka Tallinna Linnateatriga. 2015. aastal osales Piret Krumm TV3 saates «Su nägu kõlab tuttavalt».

Foto: Erakogu

Katariina Tamm lõpetas 2007. aastal Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi teatriklassi ja seejärel suundus Turu Kunstiakadeemiasse nukunäitleja erialale, mille lõpetas 2011. aastal. Alates 2011. aastast töötab ta NUKU teatris.

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus, kust leiab lisaks raamatupoe ja apteegi. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning mitmekülgne kvaliteetsetele moekaupadele ka Baltimaade suurima ilu- ja juveelitoodete piirkonna ning Eesti suurima kultuuri-, moe- ja meelelahutussündmuste toimumiskoht. Viru Keskuses tegutseb üle saja kaupluse ja teeninduskoha, kohvikuid ja restorane, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles