Ees on tõeline Volbrimöll Privé’s - reedel rahasadu ja laupäeval Rodeo võistlus!

Elu24.ee peotoimkond
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Volbrimöll Privés! Reedel tulistatakse rahva sekks 1000€ sularahas ja laupäeval valitakse staar-žürii poolt Rodeo võistluse võitja
Volbrimöll Privés! Reedel tulistatakse rahva sekks 1000€ sularahas ja laupäeval valitakse staar-žürii poolt Rodeo võistluse võitja Foto: Klubi Privé

Sel nädalavahetusel tähistab Vabaduse platsil asuv klubi Privé väärikalt Kevadpüha ehk Volbrimöllu! Reedel tulistatakse rahva sekks 1000€ sularahas ning laupäeval valitakse staar-žürii poolt Rodeo võistluse võitja, kellele on auhinnaks 100€ sulas, Mumm shampanja ning puhkus Kalev Spa Wellness’s!

Foto: Klubi Privé

Volbri-nädalavahetus saab alguse reedel Privé legendaarse aastavahetuse üritusega, mis on nüüd toodud viiendatele reedetele.

«Nimelt oleme juba 13 aastavahetust kell 3.00 öösel rahva sekka tulistanud 2000€ sularahas, et nii öelda «tagasi anda» meie juures kulutatud raha. See on alati väga populaarne ja tore hetk olnud ning nüüd siis toome sama ürituse sellele reedele,» tutvustab uut üritust klubi juht Helen Mahmastol.

Foto: Klubi Privé

Laupäeval on juba tuntud üritus Kriim Gone Wild, kus laval on mehhaaniline pull.

Nüüdsest aga viiakse läbi ka Rodeo võistlus, mille võitja valib žürii. Sel korral kuuluvad žüriisse näitleja Mart Müürsepp, Miss Estonia 2011 Madli Vilsar, Eesti Tippmodell 2015 finalist German Pinelis ning näitleja Gerli Rosenfeld.

Foto: Klubi Privé

Võistlus on avatud kõigile!

Hinnatakse vastupidavust, stiilsust, väljanägemist ning rahva emotsioone! Võitjale on auhinnaks 100€ sulas, Mumm shampanja, puhkus Kalev Spa Wellness’s ning pääs super-finaali 30ndal detsembril, kus üldvõitja auhind on ligi 2000€ väärtuses! Võistluse viib läbi ja James Werts.

Muusikat mängivad reedel DJ Yas Lo ning Planeet ja laupäeval DJ Slam, Muudu.

Märksõnad

Tagasi üles