R, 1.12.2023

«Nädalalõpp Kanal 2ga» täna: Teet ja Kristjan viivad Evelin Ilvesega läbi tööintervjuu

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Evelin Ilves arvamusfestivalil Paides
Evelin Ilves arvamusfestivalil Paides Foto: Erakogu

Evelin Ilves, Elina Purde, Vaido Neigaus ja Hardi Volmer – just nii värvikat seltskonda näeb täna kell 21:30 Kanal 2 meelelahutussaates «Nädalalõpp Kanal 2ga».

Evelin Ilves on «Nädalalõpp Kanal 2ga» saateajaloo kõige oodatum külaline olnud, keda stuudiosse kutsutud korduvalt. Täna istub endine esileedi lõpuks Teet Margna ja Kristjan Jõekalda vastas diivanil. Suu peale pole Evelin Ilves kukkunud, saatejuhtidele jagab ta muuhulgas nõuandeid, kuidas pääseda aastapäeva vastuvõtule. Hetkel iseendale tööd andev Evelin Ilves arvab, et tegelikult peaks talle hästi sobima ka saatejuhi amet. Sellest haaravad Teet ja Kristjan kohe ka kinni ning viivad Evelin Ilvesega läbi põhjaliku tööintervjuu.

Keerulistele küsimustele peab tänases saates vastama ka Vaido Neigaus, kui Kristjan Jõekalda paneb laulja täitma suurt flirtimise testi. Tulemuste võrdlemiseks läbib sama testi ka Teet Margna. Kelle kohta annab test vastuseks «Tundub, et otsid alles oma teed» ja kelle kohta «Oled flirtimise David Beckham», selgub saates.

Stuudiosse saabub täna ka Teedu ja Kristjani suur iidol Hardi Volmer ja komöödiasarjaga «Takso» taas tele-ekraanidele naasnud Elina Purde.

«Nädalalõpp Kanal 2ga» on Kanal 2 ekraanil täna kell 21:30.

Postimees: /clips/TREILERID/232_11_17/nadalalopp_yld

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles