Pärnus avatakse ansambel Kosmikutega uus klubi Tempel

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kosmikud ja Maria Stuart sel laupäeval Genialistide Klubis
Kosmikud ja Maria Stuart sel laupäeval Genialistide Klubis Foto: promo

Reedel, 15. aprillil avatakse Pärnus uus kultuuriklubi Tempel. Selleks puhuks väisavad suvepealinna ansambel Kosmikud koos Üllar Jörbergiga.

Kosmikud taasesitlevad juubelituuril «10 aastat Pulmi ja matuseid» 2006. aastal ilmunud ja siiani kõige edukamat albumit «Pulmad ja matused», mis sisaldab hitte «Jeerum», «Viimane etapp», «Üliintelligentne», «Iga reklaamtahvli taga» ning «Pulmad ja matused».

Foto: Promopilt

Kosmikutega liitub laval Üllar Jörberg, kellega bänd salvestas hiljuti lood «Jeesus Kristus» ja «Reisin».

Klubi Tempel programmijuhi Andres Tölpi sõnutsi keskenduvad nad kontsertitele, teatri- ja tantsuetendustele ning muudele projektidele nii Eestist kui välismaalt. «Programmi koostamisel lähtume kultuuriruumi rikastamise soovist ning asjatundliku publiku huvidest. Sellest tulenevalt on Templi uksed avatud kõigile, kes soovivad osa saada nende väärtuste kujundamisel,» nentis Tölp.

Kultuuriklubi Tempel asub aadressil Akadeemia 7, sissepääsuga endise postimaja hoone sisehoovist mööda treppe kolmandale korrusele.

Piletid on saadaval Piletilevist ja kohapeal. Uksed avatakse kell 21.

Lisainfo Facebookis.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles