T, 28.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Video ja galerii! Ülemiste Keskuses avati üks särav paik - LAV ORGANIC LIFESTYLE maherõivaste pood

Video ja galerii! Ülemiste Keskuses avati üks särav paik - LAV ORGANIC LIFESTYLE maherõivaste pood
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Alatest tänasest on avatud Ülemiste Keskuse teisel korrusel üks särav paik - LAV ORGANIC LIFESTYLE maherõivaste pood. 

Foto: Erlend Štaub

Moebränd LA’V Eco Fashion on südameasjaks võtnud inimestele tutvustada eluviisi ja väärtusi, mis hoiab tervist, loodust ja on ka eetiline.

Üks võimalus selleks on kanda rõivaid ainult puhastest materjalidest nagu kanep, bambus, orgaaniline puuvill, siid või taaskasutatud materjalidest. LA’V Eco Fashion hoolib samuti, et inimesed, kes neid rõivaid on valmistanud, on hoitud, hoolitsetud ja õiglaselt tasustatud.

Foto: Erlend Štaub

«Olen väga rõõmus, et selle lühikese ajaga oleme enda ümber kogunud suure hulga fänne, kes pärast pehmete maheriiete kandmist on praktiliselt välja vahetanud oma senise garderoobi, mis nagu paljudel meist koosneb naftast tehtud polüestrist ja nailonist» ütleb LA'V Eco Fashion tegevjuht Kristi Hõrrak (pildil).

Foto: Erlend Štaub

LA’V Eco Fashion oma naiseliku ja stiilse rõivavalikuga on muutmas ka naiste arusaama, et öko ei pea olema kottpluus, vaid naine saab olla üheaegselt tervislik ja kaunis.

Foto: Erlend Štaub

LA’V Eco Fashion valikust leiab maailmas tuntud ökobrändid nagu Nomads Hempwear, Synergie Organic Clothing, Green Queen ja Deborah Lindquist. 

Materjalidest on esindatud ainult tervise ja loodussõbralikud kangad nagu bambus, kanep, orgaaniline puuvill ja soja. Tagatud on nii nahasõbralik ja allergeenide vaba koostis kui ka loodusõbralik ning kemikaalidevaba algmaterjal, mis on loodud kandja ilu rõhutama.

LAV ORGANIC LIFESTYLE maherõivaste pood on küll juba avatud Ülemiste Keskuse teisel korrusel, kuid selle pidulik avamine eksklusiivse moeshowga toimub teisipäeval,  12. aprillil.

Elu24 käis esimesena uudistamas, mis teeb selle poekese nii eriliseks.

Vaata videot!

Märksõnad
Tagasi üles