E, 29.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Video! ERKI Moeshow 2016 toimumiskoht on selgunud

Elu24
Facebook Twitter
Comments
ERKI Moeshow kavandite valimine‏
ERKI Moeshow kavandite valimine‏ Foto: Erlend Štaub

Juubelile lähenev legendaarne ERKI Moeshow 2016 toimub sellel aastal Kultuurikatlas.

Kultuurikatel on 2015. aastal renoveeritud loomekeskus, mis rikastab Eesti kultuurimaastikku ainulaadse ruumikogemusega ja pakub sündmusekorraldajale inspireerivat keskkonda.

Multifunktsionaalsed ruumid (suur Black Box saal, Väike saal, Katelde saal, Vahetänava ala jne) ning laborid (Makerlab, Helistuudio, Toidulabor) pakuvad loomemajandusvaldkondades tegutsevatele professionaalidele atraktiivset võimalust loominguliseks eneseteostuseks. Külastajad ja turistid saavad nautida kaasaegset mitmekihilist kultuurielamust.

Foto: Viktor Burkivski

«Kultuurikatla kui seiklusliku jõujaama ruumid on ideaalsed eksperimenteerimiseks ja innovatsiooni tekitamiseks. Endise katlamaja saalid on piiride katsetamiseks just õige koht, mistõttu tekibki 21. mail sinna ERKI Moeshow 2016 mikroriik – Eternal Republic of Kind Individuals,» lausus Kultuurikatla programmijuht Kristiina Kütt. 

Reedel Kultuurikatlas toimunud ERKI Moeshow finaalkollektsioonide meeleolukat valimist vaata alljärgnevast videost!

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles