R, 22.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Skulptor Tauno Kangro «Talleke» ähvardab heategevuslikul oksjonil pakkumisrekordi lüüa

Elu24
Facebook
Comments 2
Skulptor Tauno Kangro «Talleke» ähvardab heategevuslikul oksjonil pakkumisrekordi lüüa
Skulptor Tauno Kangro «Talleke» ähvardab heategevuslikul oksjonil pakkumisrekordi lüüa Foto: Parim pakkumine

Heategevusliku saate «Parim pakkumine» neljanda oksjoni haamrilöökideni on jäänud kuus päeva ning pakkumised tuntud inimeste asjadele aina kasvavad.

Esirinnas on Tauno Kangro pronksist kuju «Talleke», mille hind on oksjonil tõusnud päris suurtesse summadessse ja ületab ka eelmise nädala Siim Kallase rekordilist oksjonitulemust üle kahe korra. 

Oksjon algas ametlikult pühapäeval ning juba selle ajaga on «Tallekese» eest pakutav summa tõusnud 23 250 euroni. Jüri Kuuskemaa kullatud pronksist Buddha kuju ja «Jumala silm» jäävad sellest poole väiksemasse suurusjärku.

Esmaspäevase seisuga on pakkumisi tehtud 1095 ning heategevuseks ja väljaloosimiseks minevad summad on kaks korda 27 750 eurot.

Eelmises saates müüdi Hillary Clintoni poolt Siim Kallasele kingitud Tiffany&Co kandik 10 550 euro eest, mis on seni suurim müügisumma.

Facebook
Comments 2

Märksõnad

Tagasi üles