Kosmikud tähistavad pulmade ja matuste 10. aastapäeva

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ansambel Kosmikud
Ansambel Kosmikud Foto: Viktor Koshkin

Kosmikud taasesitlevad 2006. aastal ilmunud albumit „«Pulmad ja matused“». Kontserdid toimuvad Järvakandis, Tartus, Põlvas, Pärnus ja Tallinnas.

Kosmikute kolmas stuudioplaat „«Pulmad ja matused“» on siiani bändi edukaim album, sisaldades hitte „«Jeerum“», «Viimane etapp“», «Üliintelligentne“», „«Iga reklaamtahvli» taga“ ning „«Pulmad ja matused“». Plaati esitleti 10 aastat tagasi läbi raskuste, kuna laulja Hainz oli vigastanud Achilleuse kõõlust ning tuur tuli läbida ratastoolis.

Vigastusterohkest spordist loobumine annab sedapuhku lootust minna liikvele täisjõududega. Kosmikud esitavad juubeliplaati täies mahus, sealhulgas tuleb esmaettekandele lugu „«Lilled“», mis pole kontsertidel seni kõlanud. Lisaks pakuvad Kosmikud muidugi ka oma live-lugude paremikku teistelt plaatidelt ja mitte ainult...

Foto: Promopilt

Nimelt liitub Tartus, Pärnus ja Tallinnas Kosmikutega Üllar Jörberg, kellega bänd salvestas hiljuti lood „«Jeesus Kristus“» ja „«Reisin“». Tallinnas astub lavale ka DND. Piletid on eelmüügis Piletilevis.

PS. Bänd otsustas vaadata albumile tagasi ka visuaalselt ning taaslavastas „«Pulmade ja matuste“» plaadikaane kunagise foto (autor Viktor Koshkin).

Kosmikud. 10 aastat „pulmi ja matuseid“. Kogu album + paremad hitid.

07.04. Baikonur, Järvakandi

08.04. Genialistide klubi, Tartu (+ Üllar Jörberg)

09.04. Ööklubi Kino, Põlva

15.04. Klubi Tempel, Pärnu (+ Üllar Jörberg)

16.04. Rock Cafe, Tallinn (+ Üllar Jörberg, DND)

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles