Eesti Muusikaauhinnad 2020

Tere kevad! Mallukas ja Marimell valivad jälle aasta blogijaid!

Butterfly Lounge'is autasustati Eesti parimaid blogijaid.

FOTO: marimell.eu

Eelmisel aastal käivitasid Eesti loetumate blogide omanikud Mariann Treimann aka Mallukas ja Mari-Leen Albers aka marimell blogiauhindade jagamise. Kõvasti kajastust ja samas ka nurinat saanud üritus on tagasi. Muudatused on sisse viidud ja sohki teha sel aastal ei saa!

FOTO: marimell.eu

Mariann Treimann aka Mallukas (keskel) pälvis Eesti parima blogija tiitli

«Esimene suurem muudatus on see, et me ei lase rahval blogisid kirja panna, vaid blogijatel endil,» räägib Mari-Leen. «Nii ei satu bloginimekirjadesse neid blogijaid, kes üritusest osa võtta ei soovi ja ühtlasi peab blogija ise valima kategooria, milles võistelda. Nii jääb ära see, mis eelmisel aastal, et üks blogi oli ühtlasi nii kokandus,- ilu, - kui spordiblogi.»

FOTO: marimell.eu

Möödunud aastal võidutsesid mitmes kategoorias Mariann Treimann aka Mallukas ja Mari-Leen Albers aka Täpp

Lisaks on Mari-Leenu sõnul nii suurem võimalus võita erinevatel blogidel, kui nad on vaid ühes kategoorias ja üks ja kõige popim blogi ei napsa kõiki auhindu. Kokku on sel aastal 24 erinevat kategooriat, mille vahel blogijad valida saavad - esindatud on kõik tavapärased elu,-ilu,-beebiblogid, aga ka tehnika,-investeerimis,- ja isegi taludeblogid. 

Sel aastal ei nomineeri end ka korraldajad ise. «Eelmisel aastal tekitas see palju kõneainet, et rahvas meid kirja pani ja me esikohti saime, kuigi näiteks mina loobusin enda auhindadest järgmise koha kasuks,» nendib Mariann.

FOTO: marimell.eu

Esimene voor, kus blogijad saavad end kirja panna kestab kuni 1. maini. Blogi saab kirja panna SIIN!

Teine voor, kus rahvas valib blogide seast oma lemmikud toimub 6.05-31.05. Igalt IP aadressilt saab hääletada vaid ühe korra, et ära hoida enda poolt hääletamist ja seeläbi võidule tõusmist. Blogiauhindu jagatakse 11. juunil 2016.

Firmade esindajad, kui soovite õla alla panna ja blogijaid auhindadega toetada, andke endast märku info(@)bestblog.ee