N, 30.11.2023

Mida teha, kui isegi oma mees peab sind koledaks?

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
"Minu imeline muutumine", Karin
"Minu imeline muutumine", Karin Foto: TV3

Karin otsustas, et tema laseb ennast ilusaks lõigata ja lahutab seejärel oma õnnetu abielu. Just nii juhtub tänaõhtuses saates "Minu imeline muutumine". Noor naine, kelle mees tema juurest otse sünnitusmajas jalga lasi, otsustab alustada uut elu ja seda enesekindla kaunitarina, kellel reeturlikku abikaasat polegi vaja.

Saatesse kandideerides oli Karin oma suure ja kõvera nina ning luhtunud suhte pärast depressioonis. Ometi oli tema elus ju kõik hästi alanud. Mees, kes tema välimust vähemalt näiliselt pahaks ei pannud, sai temaga neli last ja elati enamvähem õnnelikku pereelu, kuid siis  juhtus see, mida Karin kõige vähem ootas. Mees leidis sünnitusmajast endale uue naise! Nüüd kuulis Karin otsesõnu, et tegelikult ta ongi eluaeg kole olnud ja saates tunnistab ta, et tema välimuse kohta on ikka väga karme kommentaare just kõige lähedasemete inimeste poolt olnud. Karin otsustab, et kui ta on oma mehe jaoks kole, siis laseb ta ennast ilusaks lõigata, näitab mehele, millest too ilma jääb ning lahutab oma abielu. 

Foto: TV3

Saate arstid otsustasid, et Karin saab järgmise muutumise: 

Tema katkised hambad parandatakse

Talle tehakse esimeste hammaste kroonid ja muudetakse igemejoont

Karini nina korrigeeritakse operatsiooni ja süstide abil

Karini rindu suurendatakse implantaatide abil

Tema kõhul olev arm lõigatakse välja ja kõhtu pinguldatakse operatsiooniga

Tema reite sisekülgedele tehakse rasvaimu

Mees on kõigest hoolimata valmis Karinit saate jooksul toetama. Eriti siis, kui Karin poole saate pealt välja langeb. Kuidas Karini dramaatiline muutumine tegelikult teoks saab, kas ta ikka on valmis oma uut välimust ka mehele näitama ja mis saab saab tema lahutusest, vaata juba täna õhtul kell kaheksa TV3 saatest "Minu imeline muutumine". Saatejuht on Eve Kallaste.

„Minu imeline muutumine“ TV3 eetris täna kell 20.00

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles