Eurolaulu Raadio

Synergy 360 trenn annab hea tuju, jõudu ja kiirust ning seda on tore teha teistega koos

Sordiklubis Teras tutvustab treener Erik Grigorjev treeningstiili nimega Synergy 360

FOTO: ttv

Reporter Riina Reiman käis külas spordiklubis Teras, kus treener Erik Grigorjev tutvustab treeningstiili nimega Synergy 360.

Treener selgitab, et tegu on jõutreeninguga, milles töötatakse läbi kogu keha ja see annab hea tuju, jõudu, kiirust, võhma ja mõistagi on seda tore teha teistega koos.

FOTO: ttv

Alguses on soojendus, kus lihased saavad läbi töödeldud ja siis hakatakse jõuliselt treenima. Trenn meeldib inimestele ka seetõttu, et traumaohud on välistatud, kuna treener seisab kõrval ja jälgib tehnikat.

FOTO: ttv

“Alguses ongi tähtis tehnika kätte saada, siis saab ka kiirust ja jõudu lisada,” seletab treener Erik Grigorjev.

Üheks peamiseks sooviks on kindlasti suveks saledaks saada. Kas praegu treenimist alustades on seda 1. juuniks võimalik saavutada?

Erik: Annan endast parima, aga ma ei tea, millised on inimesel eluviisid pärast trenni, kuidas ta toitub jne. Luban, et hoian kätt pulsi peal. Kaalulangetus algab õige toitumisega, aga tulemuse saavutamiseks on vaja 3-4 korda nädalas trennis käia.

FOTO: ttv

Kas on treeninguid, mis annavad kiire tulemuse?

Treener: Esimesed 6-7 kilogrammi saab kähku alla, aga need 3-4 kilogrammi, mis on vaja veel maha võtta, need nii kiirelt ei kao, see võtab aega.

Palju oleneb ka konkreetse inimese lihastest, geneetikast, toitumisest ja paljust muust - edu saavutamiseks ainult trennist ja juurikate nosimisest sageli ei piisa. Tulemusi ei pruugi tulla, kui süüakse rasvast ja jahust toitu ja suhkrut, samuti ei tohiks hilja õhtul süüa. Puu- ja juurviljad seevastu on väga kasulikud.

FOTO: ttv

Paljudele inimestele teevad tuska teatud kehaosad, millel küll teiste silmis ei pruugi midagi viga olla

Treener: Neid saab vastavalt soovile trimmida. Üldiselt aga ei peaks inimesed vaid hooajaliselt trennis käima, see peaks olema elustiil ja -mõte ning alustada võib kes tahes ja igal ajal, kõik oleneb endast.

FOTO: ttv

Erik Grigorjev kinnitab, et naise eelistavad Synergy 360 trenni, sest seal töödeldakse terve keha läbi ja kui keegi tahab treenida teatud kohta, siis annab treener just seda lihast mõjutava koormuses.

“Sa ei pea ennast teistega võrdlema, tee õigesti ja pikapeale tuleb kõik välja, siis saad ka jõudu ja koormust lisada,” ütleb treener.

VAATA VIDEOT!