T, 6.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Homme võistlevad Klassikatähed kontserdivoorus

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Siin nad on, «Klassikatähed 2016» kaheksa noort ja andekat kandidaati.
Siin nad on, «Klassikatähed 2016» kaheksa noort ja andekat kandidaati. Foto: KRÕÕT TARKMEEL

Homme, 16. märtsil kell 18 võtavad «Klassikatähed 2016» osalejad mõõtu Estonia kontserdisaalis toimuvas kontserdivoorus. Jälgida saab seda ka Klassikaraadio vahendusel. Hääli oma lemmiku poolt saab anda nii kohapeal kui Klassikaraadio kodulehel, kus hääletuskeskkond on avatud kuni laupäeva südaööni.

«Kontserdivooru teeb eriti väärtuslikuks see, et seal saab oma kõrvaga kuulda ja silmaga näha, kuidas noored klassikatähed suure lava peal mõjuvad. Samuti võimaldab kontserdivoor osalejatel oma oskusi põhjalikumalt näidata – teleformaadi 3 minuti asemel on kontserdivoorus lava iga osaleja päralt 15 minutit,» innustas saate formaadi üks autoreid Timo Steiner kõiki huvilisi kontserdivoorust osa saama.

Kontserdivoorus on publiku ees veel kõik kaheksa Klassikatähte. Osalejate read hakkavad hõrenema alates järgmisest saatest, mis on eetris pühapäeval, 20. märtsil kell 18.40. Lisaks žüriile saavad arvamust avaldada televaatajad ning just publik on see, kes otsustab, kellest saab Klassikatäht 2016.  

Finalistide galakontsert ERSO-ga Olari Eltsi dirigeerimisel toimub Estonia kontserdisaalis 20. aprillil.

Publikusse registreerumine ja lisainfo telekonkursist «Klassikatähed 2016» siin.

Osalejate tegemisi ja saadetes toimuvat jälgib saate Facebooki leht.

Saatesari valmib Eesti Kontserdi, Klassikaraadio ja ETV koostöös.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles