Tallinn Music Weeki kontsertprogammi avapäeva raames toimub võimas rockiõhtu klubis Sinilind

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ansambel Hisser Soomest
Ansambel Hisser Soomest Foto: promo

31. märtsil toimub kontsertklubis Sinilind Tallinn Music Weeki raames rockiõhtu nimega «Liina & Karl present». Aastaid Tallinn Music Weeki tiimi kuulunud Liina Karo ja Karl Sirelpuu esitlevad bände Eestist, Soomest, Kanadast ja Austraaliast. Piletid on eelmüügis Piletilevis. 

Selle kuu viimasel nädalal saab alguse juba kaheksas Tallinn Music Week ning kontsertprogrammi esimese õhtu vägevaim rockishow toimub klubis Sinilind. 31. märtsil astuvad «Liina & Karl present» estluspeo raames lavale Frankie Animal, Three Leg Dog ja Levski Eestist, The Elliotts Austraaliast, Hisser Soomest ning Yukon Blonde Kanadast. Viimane nimetatutest esineb nädalapäevad varem ka Saku Suurhallis koos ansambliga Ewert and The Two Dragons.

Foto: Viktor Burkivski

Frankie Animal on lubanud esitleda uhiuut muusikat, kodumaise rocki lippu hoiab kõrgel Three Leg Dog ning post-rocki viljeleval kollektiivil Levski on alati publikule üllatusi varuks. Otse Austraalia suvest saabub Sinilindu esinema pop-rocki bändi The Elliotts ning koos Kanada bändi Yukon Blonde’ga mõjuvad kauged külalised kahtlemata nagu korralik vitamiiniannus ja sõõm värsket õhku pärast pikka talve. Õhtu lõpetab võimsa rockilaksuga põhjanaabrite bänd Hisser.

Foto: Kalle Veesaar

Piletid avapäeva vägavaimale rockiõhtule on eelmüügis Piletilevis.

Ajakava:

19:00 - The Elliotts (AUS)

20:00 - Three Leg Dog

21:00 - Yukon Blonde (CAN)

22:00 - Levski

23:00 - Frankie Animal

00:00 - Hisser (FIN)

Tagasi üles