N, 7.12.2023

Kavandite esitamine ERKI Moeshow’le läheb lahti NÜÜD!

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
ERKI MOESHOW 2015 NOBLESSNERIS
ERKI MOESHOW 2015 NOBLESSNERIS Foto: Viktor Burkivski

Alates 7. märtsist on kõik erakordsete ideedega moeloojad oodatud välja pakkuma oma nägemust, et pääseda ERKI ehk Eternal Republic of Kind Individuals mikroriigi lavale. Kavandite loomiseks on aega täpselt kümme päeva ning viimane aeg neid esitada on 17. märtsil kell 16.00.

Spetsialistidest koosnev žürii valib välja 22 säravaimat loometööd, mida kõik moe ja disaini fännid saavad tulla uudistama 21. mail toimuvale finaalshow’le.

Foto: ERKI moeshow

Tuntud ajakirjanik, stilist ja moekunstnik Anu Lensment ootab kavanditelt läbimõeldud ideid ja originaalsust. «Ma ei soovi näha kordamist ja kopeerimist ega ka liigset kommertslikkust,» ütleb žüriiliige Anu. Lisaks soovitab ta panna rõhku korralikule vormistusele, et hea idee kasina esitluse varju ei jääks.

Foto: ERKI moeshow

ERKI mikroriigis valitseb absoluutne mõttevabadus ja tsensuur eelarvamustele, mistõttu ei seata kodanike ideedele ja kollektsioonide teostustele mingeid piiranguid.

Küll aga tasub end viia kurssi reglemendiga, et tehniliste reeglite vastu eksimine konkursile pääsemist ei takistaks. Silma tasub peal hoida ka ERKI koduleheküljel, sest hiljemalt 21. märtsiks avalikustatakse esimesena just seal kõigi edasipääsejate nimed.   

Foto: Viktor Burkivski

Kes osavõtus veel kahtleb, siis mitmed Eesti tippdisainerid nagu Liisi Eesmaa, Tiina Talumees ja Aldo Järvsoo on ERKI Moeshow’lt endale tuule tiibadesse saanud.

Võimalus olla järgmine kodumaise moe kuumim sõna on igaühel, kel julgust lasta oma ideedel lennata ja ainulaadsusel esile tõusta.

Lisainfo ning konkursi reglement on SIIN!

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles