Tasub lugeda: praktilised soovitused seoses suurüritusega Eesti Laul 2016 Saku Suurhallis

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Eesti Laul 2016 Meeskond Security
Eesti Laul 2016 Meeskond Security Foto: Andrei Ozdoba

Laupäeval, 5. märtsil toimub Tallinnas Saku Suurhallis konkursi “Eesti Laul 2016” finaal. Selleks, et kontsert saaks meeleolukas ja turvaline, soovime ürituse eel rõhutada ka turvameetmete olulisust.

"Eesti Laul 2016" finaalkontsert on suurim ja keeruliseim oma ajaloos. Paljud esinejad ja 100% väljamüüdud saal seavad kõigile kohustuseks reeglitest kinnipidamise. Publikut on Saku Suurhalli tulemas 5500. Kontserdil tagab korda ja abistab korralduses turvafirma Meeskond Security.

"Meie eesmärk on tagada kõigile muusikasõpradele turvaline ja meeldejääv kontserdielamus. Üritusele on alkoholiga või joobes olekus sisenemine keelatud. Ürituse territooriumilt kõrvaldatakse külastajad, kes rikuvad avalikku korda, kontserdi sisekorda, segavad kontserdi kulgu või osalejaid," selgitab Meeskond Security juht Eigo Sõster.

Kontserdilt kõrvaldatud isiku pilet ja randmepael kaotavad kehtivuse ning hinda ei hüvitata. Kontserdi sisekorraeeskirjadega saab tutvuda aadressidel www.sakusuurhall.ee ja www.meeskond.eening Saku Suurhallis koha peal, sissepääsu juures.

Soovitame tungivalt kõigil saabuda kontserdile aegsasti, uksed avatakse kell 18:00. Tegemist on otsesaatega, tulemas on palju rahvast ning sisenemine, piletikontroll, üleriiete garderoobi panek ja oma koha leidmine võtab aega. Kindlasti tuleb jätta koju mittevajalikud esemed. See muudab sisenemise ladusamaks. Sisenege piletil märgitud uksest ja vajadusel küsige abi turvatöötajatelt.

Kuna kontserdile on oodata palju alaealisi, paluvad korraldajad ka vanematel oma laste tegemistega kursis olla. Hallis on palju erinevaid konstruktsioone ja salvestustehnikat, mis nõuavad tähelepanu liikumisel. "Paneme kõigile vanematele südamele, et nad kindlasti huvituksid oma laste tegemistest ja käikudest ning hoiaksid neil võimalusel silma peal," ütleb Sõster.

Korraldaja palub järgida kehtestatud liiklemis- ja parkimiskorda ning võimalusel eelistada üritusele tulles ühistransporti. Autoga muusikahuvilised saavad sõidukid tasuta parkida Saku Suurhalli ümbruses. Ärge jätke autos hinnalisi esemeid nähtavale kohale!

Halli ees on korraldatud Tallinki ja Tulika taksodele peatus.

NB! Kontserdil on keelatud salvestamine ja filmimine.

Tagasi üles