Heidy Purga õpipoisiaasta riigikogus: ma pole ammu nii palju tööd teinud

Austria suursaadiku Eurovisiooni eelne vastuvõttt ETV stuudios. Heidy Purga

FOTO: Erlend Štaub

Radaio 2 pikaaegne peatoimetaja ja riigikogu liige Heidy Purga (40) tunnistas, et esimene aasta riigikogus on talle olnud suur väljakutse, mitte ainult sisult, vaid ka välise surve tõttu.

Heidy Purga ja Jaanus Rohumaa. Heidy kannab hea sõbranna, moelooja Karolin Kuusiku kimonolõikelist rüüd. «Mul oli selge nägemus, mida ma kanda soovin. Kirjeldasin seda Karolinile: arhitektuurse lõikega, minimalistlik, helge. Ta luges mu mõtteid. Eks mul oli konkreetne plaan ka sõbrale väljakutse esitada, et ta ei saaks väikese lapse kõrval loomingut unarusse jätta.»

FOTO: Erlend Štaub

DJ Heidy Purga

FOTO: Erakogu

Universal Music Baltics pidas maha hubase kontoripeo. Heidy Purga

FOTO: Meisi Volt

«Ma pole ammu nii palju tööd teinud. See vist ongi mugavustsoonist välja astumine?» küsib Heidy Purga muiates ajakirja Eesti Naine veergudel.

FOTO: Erlend Štaub

Milles aga seineb Heidy arvates edukate naiste edu? «Peale selle, et vastutus on peresiseselt jagatud mehe ja naise vahel, on edukate naiste edu taga tihti teised naised: emad, ämmad, õed, naabrinaised, sõbrannad, lapsehoidjad… Oma unistuste teostamine vajab tuge. Minul poleks üksi võimalik oma tööd teha!» teab Purga.

Loe lähemalt ajakirjast Eesti Naine.

Tagasi üles